Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet 24 hetesen visszatérő...

Létezhet 24 hetesen visszatérő hányinger, rossz közérzet? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterhez hasonló érzéseim vannak: visszatért a hányingerem, hasfeszülésem, levert, fáradt vagyok. Ez normális? Eddig viszonylag energikus voltam, nem volt gond. Elég nehezen viselem :( olyan semmi nem jó érzés :(
2017. márc. 8. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen. Nekem pl.. el sem múlt, a legelejétől kezdve hányok, de ismerek olyat, akinek visszajöttek a tünetek.
2017. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális
2017. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és többet hánytam a második trimeszterben, mint az elsőben :D Sőt, még szülés előtti napokban is hánytam... nyugi, teljesen normális. :)
2017. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! bocsi nem mai kérdés de azóta biztos történt valami veled. Azért érdekel, mert uez van velem is 23hetesen (múlthéten) újra émelygős lettem. Igaz én annyira nem vagyok levert, se fáradt, se és a hasam se fáj, de nem tudom már komolyan mit egyek és azt sem, hogy ez normális-e. Ha olvasod légyszi írd le mi lett veled.
2017. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normalis elmult :)
2017. máj. 30. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
:) köszi nagyon kedves tőled, h írtál :D annyira büszke vtam, h nekem gyors lement ez, és eddig olyan jól vtam, erre egy hete megint rámtört a rókaterror. :D Ma még a nyűves fejem is fájt, de hálistennek betoltam egy nagy adag marhahúst és most tök jól vagyok :D Köszköszi! Te már nagyon a végén vagy ahogy számolom , ugye? Kitartás :)
2017. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!