Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, rossz közérzet,...

Manócskaah kérdése:

Hányinger, rossz közérzet, gyakori keresztcsont fájdalom, haskeményedés, lehet a közelgő szülés előjele?

Figyelt kérdés

A Napokban erős hányingerem van,és a közérzetem is rossz.mindenen felhúzom magam,megsértődőm és elsírom magam.Kb ugy érzem magam mint a terhességem elején... :/ Sokszor keményedik a hasam,főleg este,olyan mintha egy kőszikla lenne odabent.néha enyhe mensis görcseim is v annak ami van hogy a combomba is kisugárzik.

Szerintetek ezek lehetnek a közelgő szülés előjelei? Ti mit éreztetek egy két héttel szülés elött?



2012. nov. 2. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit te érzel ezek a jósló fájások, ha rendszeressé és fájdalmassá válnak akkor indul a szülés.

Amíg rendszertelen és inkább csak kellemetlen mint fájdalmas addíg csak készülődik gyakorol a szervezeted a szülésre.

Nekem 3 nappal a szülés előtt kezdődött de pl a barátnőm másfél hónapon keresztül érezte ezeket szülés előtt.

Könnyű szülés kívánok: 7 hkm

2012. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem fájdalmasak,inkább csak kellemetlen.

a közelgő szülést úgy értettem hogy heteken belül. 34.hetes vagyok még csak.

Nektek mik voltak a szülést megelőző pár hétben a tüneteitek?:) Első baba,nagyon tudatlan vagyok még e téren :)

Egyébként köszönöm a választ és boldog baba várást :)

2012. nov. 2. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
hat nem tudom , nalam ez multheten jelentkezett eloszor majdnem elhanytam magam a boltban, eros josloim vannak, idegesebb is vagyok megsem tortent meg semmi. most vagyok 39+5 hetes. az biztos hogy kozeleg a dolog de mondom nekem mar egy hete ez van es meg semmi :S
2012. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor ugyanazt érzed mint én.

Kitartást,neked már nincs sok hátra napok kérdése és megszületik a babád :) irigykedem nagyon :)) Könnyű szülést kívánok neked! :)


ÉS szülés előtti hetekben milyen folyás jellemző?

mert nekem rengeteg fehéres sárgás tojásfehérjés folyásom van.tisztasági betétet kell használnom.

2012. nov. 2. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36. héttől folyamatosan hányingerem, rossz közérzetem volt. Minden nap úgy feküdtem le, hogy "na majd ma este", és minden reggel úgy keltem, hogy "na ma este sem". Úgy volt, hogy indítanak 41. hetesen, de már nem vártuk meg 40+6 hetesen megszültem. Igaz nekem nem voltak görcseim meg keményedéseim mint neked, de simán a fent felsorolt tünetek még nem a szülés előjelei.
2012. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. koszi. a vege mar turelemjatek, ilyenkor mar barmikor johet es rossz hogy az ember nem tudja mikor :) mert hiaba van egy adott idopontra kiirva lehet +/- ket het elteres is.kitartast neked is.
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elvileg 35+4 vagyok, és nekem is ilyen a folyásom mint neked,csak már többször vettem észre,hogy kicsit barnás szinű is. De nem mindig,csak egy-egy napon barnás, egy-egy napon fehéresebb, egy-egy napon sárgás,de az tuti,hogy napi kb 3 tisztaságim megy el,az éjjelt is beleértve. Egyébként a külső méhszájam 1 ujjnyira nyitva, és elvileg a babám is 2 héttel nagyobb.
2012. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor kb nálad is ugyanaz van mint nálam. kiváncsi leszek mikor bújik ki a picike:))


Köszi a válaszokat mindenkinek:)

2012. nov. 11. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mikor születetek???
2013. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!