Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok és a...

22 hetes terhes vagyok és a tegnapi ultrahangon 1. harántfekvéses volt a babám. Eddig medencevégű volt. Szerintetek még megfordulhat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDD Ez aranyos! :) Az arasznyi babád még százhuszonötmilliószor fog megfordulni szülésig, az, hogy épp merre áll egy pillanatnyi állapot még ebben a magzati korban, semmi jelentősége nincs. Kb. 34-36. héttől érdekes, hogy hogyan áll a baba, onnantól szoktak befordulni és úgy maradni, előtte van még helye pörögni és meg is teszik nyilván. Szóval ezen a kérdésen legközelebb három hónap múlva rágódj, nyugi! :) Boldog babavárást!
2017. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi, bőven fogolódik. Majd a 20-as hetek vége felé lehet elkezdeni "izgulni" ha nincs befordulva, de 22 hetesen még semmi jelentősége.
2017. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam 35 hetesen volt uh-kon először fejvégű pózban, egyébként legtöbbszört harántfekvésben volt. 35 hetes kor után viszont már fejvégű is maradt, én ahogy éreztem 33 hetesen fordult be.
2017. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az fiaim 34 és 38 hetesen fordultak be a jó irányba. Gondolhatod, mekkora élmény volt. :-D
2017. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 35. hétig NAPONTA fordult meg a lányom. Mindig éreztem, ahogy helyezkedik. Mikor már elég nagy volt, a forgáskor simán lehetett érezni (sőt, még látni is a pocakom dudoraiból), hogy az ott egy fej, vagy egy láb, úgyhogy minden ultrahang előtt meg tudtam mondani, hogy éppen milyen pózban van. A 35. héttől már nem volt helye forgolódni, onnantól már egy pózban maradt.
2017. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 28.héten láttam,éreztem ahogyan megfordult medencevégűből fejvégűbe. Két oldalt a hasam kifeszült aztán egy nagy huppanás és nyugi,azóta a hólyagom helyett a bordáim közt érzem a rugdosódást. 35hkm
2017. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a 24. héten összevissza rugdos. Vagy legalább 8 lába van, vagy a feltételezhető 2 van mindig máshol. :)
2017. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Az én pocakomban a gyerkőc hol haránt, hol ferdefekvésben van, eddig még nem láttuk fejvégűben. 27 hetes vagyok, elméletileg még van ideje befordulni. :)
2017. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!