Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkpr ha a teszt nem...

Mi van akkpr ha a teszt nem ogazán akar erősödni? Szombaton kellett volna megjönnie de még mindig elég halvány, pedig egyre jobban rosszul vahyok reggel, ambiéáns rendelés hétfőn érdemes?

Figyelt kérdés
Próbálok képet csatolni...
2017. márc. 9. 07:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásokért!


Mi van akkor ha a teszt nem igazán akar erősödni? Szombaton kellett volna megjönnie de még mindig elég halvány, pedig egyre jobban rosszul vagyok reggel, ambuláns rendelés hétfőn érdemes?

2017. márc. 9. 07:47
 2/6 A kérdező kommentje:

Szombat reggeli az első, hétfő délutáni a középső (!), és ma reggeli az első


[link]

2017. márc. 9. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs, hagyd a p*csába végre a tesztelgetést, semmi értelme azon kívül, hogy idegeled magad. Pozitív? Igen. Erősödött? Igen. Akkor? Az otthoni pisiteszt nem HCG szint mérő, ezt próbáljátok már meg elfogadni.


Boldog babavárást! Nyugi!

2017. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon lassan erősödött. 1 hét kellett, hogy viszonylag normális legyen, de minden rendben volt.


32hkm

2017. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as szivembol szolt. Sok ertelme nincs ennek, hogy miert?

Elozo terhessegemnel erosodott aztan amikor legerosebb volt, este verezni kezdtem es el is ment, ugyelet lett a vege ejjel.

A mostani terhessegemnel eldontottem, 1 teszt es annyi :) Ha terhes vagyok orulok, doki, es kesz :) Igy is tettem. Egy piszok halvany teszt, 4.5 hetesen. Most 15 hetes vagyok.


Egyebkent piciket erosodtek a tesztjeid, fejezd be a csikokra pisilgetest, nem attol fog megmaradni a baba vagy epp elmenni. Lasd en korabbi peldam.

2017. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából nekem se erősödött, de én nem foglalkoztam vele, hiszen ez így is úgy is terhesség. Mondjuk én vártam az orvossal egy hetet, pont ezért de addig nem teszteltem, tudtam hogy az vagyok és kész ☺️ ha attól megnyugszol menj el dokihoz, de nincs gond.
2017. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!