Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes?

Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Tegnap este felé nagyon sokat keményedett a hasam szinte 5-10 percenként.. Máskor is keményedik erre kaptam is magnéziumot. De ilyen még nem fordult elő. Első babám így nem vagyok benne tapasztalt 21.hetes
2017. márc. 10. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is korán kezdődött (22-23.héten). Én kaptam rá Magesi Citricit, 3x2.

Pihenj nagyon sokat! Ne végezz nehéz fizikai munkát.

Önmagában nem veszélyes, csak mielőbbi méhszáj nyílását okozhatja, ha ez sokszor, sűrűn előfordul. Ezért kell sokat pihenni.


Ezen most azért ne stresszelj, bár nekem is első babám, aki már 4 hónapos, 37.hétre született, de nem a méhszáj nyílása miatt. Mikor szülni mentem akkor is még csak a külső volt nyitva 2 ujjnyira. Szinte semmi.

2017. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az első írja. Szedj magnéziumot, és pihenj minél többet.

Korán kezdődött nálam is, de időre született a kicsim.

2017. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég korai még,próbáld magad kímélni,nem tudom mennyi magnéziumot szedsz,de lehet emelni kell az adagon. A sok keményedés koraszüléshez vezethet. Nekem a dokim azt mondta addig noveljem a magnézium adagot míg nincs sem görcs sem keményedés egyáltalán vagy befektet és infuzióban kapok. Így 4X1 Magnesii Citricit (4X500mg) szedtem,mikor éreztem,hogy gyakrabban előfordul. Most már csak 2X1 szedek 35 hetes vagyok,így lassan el hagyom.
2017. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy segíteni nem tudok, de leírnád, mit érzel keményedéskor? Köszi!
2017. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!