Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes ez az állapot?...

Veszélyes ez az állapot? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a problémám, hogy 5 hetes várandós vagyok és minden reggel úgy kelek mintha előző napom egész nap ivással töltöttem volna, pedig amióta tudom, hogy már ketten vagyunk egy csepp alkoholt / kávét sem fogyasztottam ami ennyire elvonhatná a szervezetemtől a vizet.

Aggódom nehogy baja legyen a picinek és dokihoz csak 2 hét múlva megyek.


2017. febr. 27. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van, az első perctől kettő helyett iszok. ;)

Este is képes vagyok felkelni inni, egy üveg víz nélkül két méterre se indulok. A cukrodra figyelj oda (pár alkalommal érdemes mérni, biztos van valakinek otthon vércukormérő a rokonságban), a gyakori szomjúság lehet az egyik tünete.

De ha egyébként minden rendben, akkor nem jelent problémát. Nyáron képes voltam 4 liter vizet meginni naponta, pedig az még csak az első trimeszter volt.


39 hkm

2017. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig kv volt rezgel akkor az is fuggoseg ! Ergo siman lehet par het elvonasi tunet amig a szervezet reagal a kv hianyra es kompenzal


Am napi 1kv nem art meg !

2017. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja annyi h a kv vizhajto hatasu !

Van akinek kimondottan jo ha issza

2017. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából azóta, hogy nem iszom kávét mintha könnyebben kelnék reggelente. Az a baj, hogy annyira aggódom azóta amióta a nőgyógyász azt mondta ,hogy majd a 2 hét múlva esedékes ultrahang megmutatja, hogy életképes e , azóta minden nap legalább egyszer végig fut az agyamon ez a tény, úgyhogy minden olyat amiről azt olvastam hogy nem jó igyekszem elhagyni
2017. febr. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!