Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang figyelőt...

Magzati szívhang figyelőt használ ill használt valaki? Véleményekre lennék kíváncsi hogy mennyire hasznos.

Figyelt kérdés

Nagyon megvagyok ijedve mert a napokban alig érzek valami mozgást azt is nagyon minimálisan. Egyébként ma töltöttem a 24.hetet és azt tapasztalom hogy egyre kevesebbet és gyengébben mozog a babám mostanság jelez reggel illetve este normális ez ??? Kétségbe vagyok esve :(



Ui: Ha valaki használt ilyet és már nincs rá szüksége én szívesen megvenném.



#Szívhang.figyelö
2017. márc. 13. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kétségbe vagy esve, menj el orvoshoz, hogy nézzenek rá.


Nekem keveset és gyengén mozgó volt a babám, kb. félidőtől használtam szívhangfigyelőt, ha keveselltem a mozgását. Volt, hogy több hétig nem vettem elő, volt hogy heti egyszer-kétszer. Egész a szülésig használtam, mivel nem volt olyan sosem, mint másoknak, hogy "kirúgta volna az oldalamat".


Ha napi legalább egyszer érzed, akkor nem hiszem, hogy gond van, 24 hetesen nagyon pici még, ha máshogy fekszik, másképp, kevésbé érzed te is. De mondom, ha nagyon aggódsz, menj be egy szívhang hallgatásra.

2017. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Angelsounds van nekunk, napi fel pillanatra meghallgatjuk a tesojaval :) Egyreszt megnyugtat, masreszt a fiam le van nyugozve, hogy hallja a kistesoja szivecskejet.

13. hettol hasznaljuk, szuper keszulek!

2017. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatom, hogy 100%-osan hatékony, de problémát megoldani nem lehet vele, csak felismerni, ezt ne feledjük.
2017. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is Angelsounds van,egész terhesség alatt hasznos,míg nem éreztem a mozgást megnyugtatott. Azóta csak akkor veszem elő ha lustább és nem mozog annyit,mivel nem szeretik a babák így fel is ébred tőle,általában belerúg,ami nekem már elég visszajelzés. Én csak ajánlani tudom és újonta sem kerül olyan sokba 10ezer alatt van. 36hkm
2017. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat, mindenképp elnézek az orvoshoz hogy biztosan megnyugodjak :) Remélem hogy csak lusta :)
2017. márc. 13. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz, ha probléma van, inkább vegyék észre időben. Ha már nem hallod a szívhangot, késő...

Egyébként nekem a 18. héten se találta vele a védőnő a babát, csak az én ütőeremet. Ha nem éreztem volna, hogy mozog, eléggé kiborultam volna ettől, úgyhogy szerintem a mozgásra figyelni sokkal megbízhatóbb. De itt a gyk-n sokan írták, hogy meg vannak elégedve.


Próbálj enni valami édeset, pl. kakaós csigát vagy csokit, az ilyesmitől az enyém nagyon felélénkül.

2017. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!