Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis ha kemeny a hasam...

Az normalis ha kemeny a hasam de nem faj? Az alhasam nyilal neha

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, nagyon kemeny a pocim de nem faj, csak az alhasam nyilal neha.

Ha lefekszem ugy egyaltalan nem erzem kemenynek, nem is faj, csak ha haton fekszem az alhasam nyilal.


Ez mennyire normalis ilyenkor?

Szedek magneziumot es sokat is pihenek.


2017. márc. 14. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

27 hetesen ez már normális.

Figyeld, hogy ne keményedjen sokszor a pocakod, és ne sokáig. Pihenj minél többet, nem tudom mennyit szedsz naponta, de akár emelhetsz a magnézium adagodon is. Vagy válthatsz másikra, amiben nagyobb a magnéziumtartalom.

2017. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Szinte egesz nap kemenynek erzem, csak ha fekszem akkor nem.

Magnerotot szedek egyebkent

2017. márc. 14. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetes is ilyen, de azt mondták, ez nem keményedés, mert a keményedés kellemetlen. Állítólag a hasam nem is kemény, csak én érzem annak. De igazából nem tudom, milyennek kéne lenni.
2017. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem olyan kemeny kb mint egy kosarlabda. Szinte egesz nap!

Igazabol elso baba, nem igazan tudom milyen a kemenyedes, azt mondjak az fajdalommal jar.

2017. márc. 14. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is pont így vagyok ezzel, nem tudom, mit kéne éreznem. :) Nekem se fáj, csak (állva) gömbölyű és feszes (kemény?).
2017. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!