Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy a front miatt nem...

Lehet hogy a front miatt nem mozog annyit a babam?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok mar ket napja alig mozog, este nem is erzem egyaltalan

2017. márc. 14. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik igen.

Nekem is volt, mikor az esős napokon, vagy a nagyobb meleg időben lustább volt, és alig éreztem.

A lényeg, hogy ha keveset is, de érezd. Ha 24 óráig nem mocorog semmit akkor menj orvoshoz, hogy megnézze minden rendben van-e.

2017. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam ugyenez a helyzet. Ma alig akar mocorogni. Àltalàban a hűvösebb napokon alig alig jelentkezik be. 25hetes km
2017. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem azt a tanacsot hogyha 24 oraig nem erzed... amikor velem megtortent a tragedia anno, akkor fel nap nem mozgas utan mentunk a korhazba, ahol megdicsertek h idoben bejottem. Még nem volt zavaros a magzatviz. Igaz ot mar nem tudtak megmenteni de en igy nem kerultem veszelybe. De azt hozzateszem h fel napig egyaltalan nem ereztem!! Ha akar pici mozzanast is erzel akkor mar tuti nincs baj. ;)
2017. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!