Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babád mozgott annyit,...

Második babád mozgott annyit, mint az első? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Igazából már a csapból is az folyik, hogy a második babát hamarabb érzed mozogni. Én nem! Az elsőt hamarabb éreztem. Igaz az első babám extra sokat mozgott. Állandóan hullámzott a hasam. Most később éreztem, nagyon apró rúgás, nagyon ritkán. Uh alkalmával sem ficánkol annyit. Igaz még csak 17 hetes vagyok, de nekem ilyenkor az első babám már erőseket rúgott és napjában többször éreztem. Most esténként és nem minden este. Eddig a 12 hetes uh, kombinált teszt rendben. Kicsit aggaszt... Remélem meg tudtok nyugtatni! Elvileg ugyanott vannak megtapadva...
2017. márc. 3. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a negyedik volt most ilyen alig éreztem. Sőt, sokkal később is éreztem az első határozott mozgásokat, mint a többieknél.

Minden rendben volt, van vele, 3 hete született.

2017. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt éreztem keveset és akkor is enyhén. Most minden van a pocakban. Hullámzás, rugdosás, el is vagyok csodálkozva.


Nincs miért aggódnod, minden gyerek más.

2017. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első hátsó, a második mellső fali volt, 16 és 17. héten éreztem őket. A második jóval kevesebbet mozgott, de kint is ilyenek, az idősebbet le sem lehet lőni, a kicsiben pedig a világ összes nyugalma benne van
2017. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 17 hetes vagyok a masodikkal és ugyanez a tapasztalatom. Az elsőt már a 13. hét végén éreztem és egyértelműen ő volt. Most meg legalább két héttel később és az is nagyon gyenge és hiába kéne tudnom,hogy ez az, nem egyértelmű. De szerintem mocorog már,mert mi más lenne,de ő is ritkán és jellemzoem valóban estenkent. Közben meg nagyon nagy a hasam,arra is gondoltam,hogy neki több magzatvize van. De ez csak talalgatas
2017. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiamnál 18.héten kezdődött az őrült buli a pocakban (akkor éreztem először, ő a szülésig meg sem állt). Most a 15.héten éreztem először a lányom, de van, hogy 3 napig meg se moccan. Mindkétszer mellső fali lepénnyel.

Nagyon rossz, mert veszélyeztetett vagyok aggódom állandóan, de akármit eszem, akárhogy "piszkálom", ő csak alszik. :D :(

A fiam a 2 héttől végigaludta az éjszakát, napközben sokat volt ébren, de nem volt az a "sírós fajta". :)

Remélem most is ilyen szerencsés leszek. :)

20hkm

2017. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más.3ból nem volt 2egyforma terhesség.A 3.baba állandóan a gerincem felé volt fordulva,így befelé rugdosott,olyankor csak a hólyagomon éreztem hogy mozog ☺
2017. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekfüggő.

Nekem az első szinte semmit, végig izgultam az egészet, minden rendben van-e vele.

A második ha kellett, ha nem, meg nem állt szinte egész nap :)

(Az elsőt 22 hetesen éreztem először, a kicsit meg 19)

2017. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat! Megnyugtatóak! :)

Nekem nagyon furcsa az első után... Például amikor számolni kellett a magzatmozgásokat egyszerűbb lett volna azt felírni, hogy mikor nem mozog. :) NST is úgy zajlott, hogy bementem és maximum 10 perc múlva kint voltam.

Most délben éreztem a babát. Ilyenkor megnyugszom, hogy jól van. Olyan ritkán érzem... :/

És nektek volt összefüggés a gyerkőc habitusa és a magzatmozgás között? Nekem igen. Idekint is ilyen eleven, örökmozgó, cserfes, beszédes... És rettenetesen rossz alvó volt 2,5 évig... :/

2017. márc. 6. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerkőc az ellenkezője mint a pocakban☺
2017. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!