Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció után 2nappal...

Menstruáció után 2nappal (tegnap) együtt voltunk a barátommal és hát elment bennem. Ma reggel óta érzem, hogy folyásom van és a tisztasági betéten is látható. Lehetséges hogy spontán petérésem volt?

Figyelt kérdés
A ciklusom 26nap és 6napig tart.

#Menstruàció utàn #2 nappal
2017. márc. 14. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kettővel középudöben lettem terhes,most a harmadikkal a mensi után.
2017. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hàny nappal a menszi utàn?
2017. márc. 14. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hat gratulalok a baba(k)hoz.:DDD
2017. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Bennem sokszor belem ment a parom,menzi utan,menzi elott,menzi kozben,pé elott-utan,es sose lettem terhes.

En nem tudom h egyeseknek hogy jon ossze egy kefeles utan egybol. De hat mind masok vagyunk,(szerencsere). Van aki a tavaszi szellotol is teherbe esik.:D

2017. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Spontán peteérés nincsen. Az ondó folyik ki belőled.
2017. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

VAN spontán peteérés´!


Emellett ilyenkor böven teherbe lehet esni. HA nem akarod, akkor védekezzetek!

2017. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
6 nincsen spontán peteérés, nézz utána, már régen bebizonyították, hogy is lehetne, amikor 2 hétig dolgozik rajta a női szervezet, hogy legyen ovu, ezt nézik a hormonsorral is, az egyik első meddőségi vizsgálattal.
2017. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha az ondó bement, ki is folyik....azt is érezheted. Meg erősebb folyás az ovut megelőző időszakban szokott lenni, nem utána.
2017. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kizàrt hogy terhes lehetek ez a lényeg ugye?😊 köszönöm a vàlaszokat egyébként😊
2017. márc. 14. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre tuti nem vagy terhes, vagy legalábbis jelét nem érezheted. De még lehetsz, a spermiumok több napog életképesek. Én pl. 4-5 nappal együttlét után lettem terhes ( éreztem az ovut).
2017. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!