Tunetek vagy sem?

Figyelt kérdés

Na szoval tegnap nagyon nagyon halvany pozitiv tesztem lett bar ketelkedek hogy az e :/ lehet hogy csak bebeszeljuk a parommal (mert o is latja) de viszinot fent van a hom erzekeny a mellbimbom ha hozza erek allandoan aludnek van amikoR kicsit gorcsolok az elozo meensimnek feb. 25.en kellett volna megjonnie de csak 28.an jott es csak 4 napig volt meg (pedig rendszeres szokott lenni a ciklusom 6-7 napig tart) akkor csinaltam tesztet az nemgativlett ...

16 nap mulva kene megjonnie teljesen kivagyok.. tavaly ugyan ilyenkor volt egy vetelesem.. es azota csak probalkozunk.. segitsetek volt mar valakivel ilyen? Bocsanat az ertelmetlen irasert


2017. márc. 15. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz képet feltölteni?Nekem mind a két gyerekemnél csak halványan látszott!:)

26hkm

2017. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan halvany hogy ne,latszik ha lefenykepezem :/ neked mik voltak a tunetek?:) amugy Boldog Babavarast!
2017. márc. 15. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

A mostani terhességemnél az lett a furcsa hogy teljesen elment az étvágyam egyik napról a másikra és nagyon fáradékony voltam.Ez volt 4hetesen és utána teszteltem mert ez volt fura!Az első terhességemnél pedig 1hét késés után teszteltem de egyéb tünetem nem volt!

A tesztek után az állandó fáradtság,puffadás,kicsi szurkálás érzés az alhasban(amikor megtapadhattak),hányinger voltak a tüneteim!

Köszi:)

2017. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg en si puffadok mint aki le nyelt egy nagy gorogdinnyet olyan vagyok ezt ki is hagytam de nekm fentrol idul a puffadas ez jo vagy rossz ?
2017. márc. 15. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,normális.A szervezet elkezdi csinálni a helyet a majd növekvő méhnek így felfújja a beleket!De nekem mindkettőnél elmúlt ez a 12.hét környékén!
2017. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 nap mulva kene megjonnie? Akkor kb most lesz peteeresed....ha meg mar elozo verzeskor terhes voltal akkor meg erosebbnej kene lennie a tesztnek. Persze lehetnek extrem esetek de fura. Esetleg tedd fel a kepet rola, van par fajta amiken a reagens is szokott latszodni..
2017. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, a tunetek amiket leirtal: koraterhes es menstruacios tunetek kb ugyanazok voltak nalam.
2017. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En se ertem mert en 1 hete voltam fent az orvosnal egyben k nogyogyasz is es azt mondta hogy szerinte trhes vagyok nem vizsgalt meg .. es en ep hogy most csinaltam azota tesztet es csak nagyon halvany volt szoval nem ertem hogy most kivan hogy mikor csinaljak ujjat
2017. márc. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!