Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Ezek a...

19 hetes vagyok. Ezek a tunetek normalisak?

Figyelt kérdés
Meg mindig van olyan nap mikor minden kijon belolem.Allandoan edes izt erzek a szamba es mar emiatt van hanyingerem sokszor. Egyre gyakrabban faj a hasam alja es olyan felfazas szeru fajas ez. De ha vizszintesbe vagyok enyhul. Ezek normalisnak mondhatok? Hanyingerre van mas hatekony gyogyszer a b6-on kovul?
2016. nov. 12. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn töltöm a 19.hetet ma reggel hányással kezdtem. Már nem olyan gyakori nálam,de még előfordul. A hasam nekem is fájdogál pedig elég sok magnéziumot szedek. Ami nekem hányinger ellen bevált az a jéghideg kóla. Próbálok keveset inni belőle,de sajnos egyszerűen van,hogy csak ez marad meg bennem.
2016. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is hetfon toltom a 19.hetet es szurkal nekem is a hasam. Mondjuk en nem szedek rendszeresen magneziumot, lehet, hogy el kene kezdeni. 1 hetig abbamaradt a hanyas, de az utobbi harom napban ket reggel is volt megint .


Ti erzitek a baba mozgasat?

Nekem mondjuk van haj b9ven a hasamon, de nem nagyon erzem, pedig 2.baba

2016. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok én sem érzem még. Igaz rajtam is van plusz,első baba,ráadásul a lepény is mellsőfali 😀
2016. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetes igen.

Azért érzel a felfázáshoz hasonló fájdalmat mert nő a méhed, a baba is egyre nehezebb, húzza lefelé a pocakod. Ez majd enyhül, de idővel megint érezni fogod.

Az orvosok a B6-ot szokták javasolni, ezen kívül többféle praktika van ami segít enyhíteni a hányingert.

Hideg cola, hideg limonádé ami sok kismamának segített.

2016. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem erzem meg en sem a mozgast. A terhessegem elott gyakran voltam "felfazva" sajnos ismeros az a tipusu hasfajas. Es mostanaba ugy erzem eleg gyakran a hasfajast.
2016. nov. 12. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

A hányás normálisnak mondható.

Ha felfáztál, az viszont probléma.

Kérj vizeletvizsgálatot mielőbb, abból kiderül.

2016. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!