Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne a haskeményedés? 17...

Ez lenne a haskeményedés? 17 hetes vagyok és éjszakánként elég rosszul alszom, mert úgy érzem hogy feszül a hasam és ha megmozdulok eléggé kellemetlen és néha fáj is, mintha a szalagok szét akarnának szakadni.

Figyelt kérdés

Általában háton fekszem, mert hason és oldalt nem kényelmes hosszútávon.

Ez a haskeményedés és próbáljam ki a magnéziumot vagy ez valami más? Ugye nincsen gond?


2010. máj. 11. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

az első két mondat után az első kérdésem az volt, vajon szedsz e valami magnéziumot? neme is fájdogált a hasam, mintha a szalagok húzódnának, nagyon rossz volt. de szedek Magnerot tablettát és mondhatni meg is szüntek a görcsök, a fájdalmak.


a haskeményedést úgy mondta a védőnöm, hogy olyan mintha a görcs összehúzza majd elengedi és ismét össze,valamit az egész hasnak keménynek kell lennie.


Ne aggódj nincs semmi baj, pihenj minnél többet és kezdj el szedni valami magnéziumot.


szia, és persze gratu a babához


20+4 hkm

2010. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ez nem keményedés szerintem,hanem ahogy írtad is,hasfeszülés,nyúlnak a szalagok,ami pont azért van nálad mert háton fekszel.Ezt "hanyagolni"is kéne nemsokára,persze ameddig kényelmes aludj háton,de ha feszül a hasad úgy,nyilván nem kényelmes:)A magnéziumot nyugodtan szedheted,max napi 3x2 szemet.A keményedés az pedig mikor az egész hasad kő keménnyé válik,mintha leakarna szakadni,és 10-15mp mulva elernyed.(26h)
2010. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az első vagyok. én a magnerotból napo 2 szemet szedek. 10 hetesen volt egy bevérzésem és akkor ajánlották. azóta enyhén éreztem csak ezeket a fájdalmakat és egy idő után meg is szüntek.


dícsérik még a béres magnéziumot is.

2010. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Gyorsan el is rohantam a gyógyszertárba és vettem magnéziumot. Remélem jobb lesz tőle. És megpróbálok valami más alvási poziciót felvenni.. :-)

Gondoltam egyébként hogy a has növekedésétől is lehet, mert most hirtelen a napokban elég nagyot nőttünk... :-)

2010. máj. 11. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

még mindig az első.

nekem is a 16-17.héten kezdett el hírtelen nőni a pocim.... :-) addig szinte alig látszott. Én éppen ma rendeltem egy "szopipárnát", azzal is jól lehet álíltólag aludni.


Milyen magnéziumot vettél?

2010. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a neve hogy B-Magnum. Külföldön élek és itt más fajták kaphatók mint otthon. 1-et lehet belőle bevenni reggelente, mert nagy dózisban tartalmaz magnéziumot.


Azért jó látni hogy nő a poci... :-)) és ráadásul ma már 3szor éreztem őt mozogni... ezelőtt csak 1szer jelentkezett, több mint 1 hete.

2010. máj. 11. 12:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nekem is kell egy extra párna az új alvás pozicióhoz... :-) majd ird meg hogy bevált-e, ha esetleg visszatévedsz ehhez a kérdéshez... Köszi
2010. máj. 11. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:

vigyázz magadra, biztosan jó lesz az a magnézium, mint írtam, nekem sokat segített. a párna is biztosan jó lesz, sokan ajánlották, de mondták azt is hogy csak egy divat. tény hogy ugye a nagy pocak miatt eleve nem tudom felhúzi a lábamat normálisan az ágyban, de azzal legalább rá tudom tenni a lábamat és a pocit nem zavarja.


szia, majd megírom :-)

2010. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó egészséget kivánok Nektek!
2010. máj. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!