Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi tunetek, negativ...

Terhessegi tunetek, negativ teszt. Terhes lennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. szoval utoljara januar vegen-februar elejen volt szexualis kapcsolatom. 2 hetre ra egy heten keresztul hanytam folyamatosan. Masfel hetig semmi, csak mindjart megjon erzes, de az folyamatosan a hanyas ota, most megint hanytam reggel. Megfazashoz tul hosszu ido ez es nem vagyok egy hanyos tipus... tesztjeim negativak, tabit szedek, gyenge verezgetes gyogyszerszunetben volt. Mi lehet velem?
2017. márc. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehetsz terhes, másfél-két hónappal az aktus után már akkor is mutatná, ha csak ránéznél a tesztre. (Képletesen értem nyilván.) A hányás nyilván vírus volt, millióan estek bele akkoriban.
2017. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Orvos mit mond?
2017. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Virus van, nem csak egyszer lehet elkapni!

Menj orvoshoz.

2017. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
nem vagy terhes
2017. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!