Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A HCG meddig mutatható ki...

A HCG meddig mutatható ki vizeletből?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Marmint veteles utan?

Kb 2-3 hetig. Nekem a vetelesek utan mindig mondtak a korhazban, hogy 3 het mulva csinaljak terhessegi tesztet, mar negativ lesz jo esetben, ha pozitiv, akkor menjek ismet uh-ra es megnezik, hogy nem maradt-e bent valami.

De mindig ngativ lett mar akkor.


Ha esetleg a terhesseg alatti hcg-re gondolsz, akkor az vegig jelen van, szules utan is meg par hetig pozitiv lehet a teszt ugy, mint veteles utan.

(Csak mert regebben keringtek itt olyan teves infok, hogy csak az elso teimeszterben lesz pozitiv a teszt, utana mar nincs hcg. Ez nem igaz, vegig van, de kb az elso teimeszterben no ugrasszeruen a mennyisege, utana stagnal, valamennyit csokken, de vegig nagyon magasan marad.)

2017. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh értem, köszönöm :)

Csak mert olvastam arról is h valakinek megjön akár 2-3 hónapig is. És kíváncsi lettem, hogy akár ilyenkor is ki mutatja-e a teszt a terhességet

2017. márc. 1. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhesség alatt megjön, az nem menstruáció, hanem ismeretlen eredetű vérzés, ami nem normális és fenyegető vetélésre utal.


A teszt ettől még pozitív lesz.

2017. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hányadik héten történik a vetélés, én a 6ik héten vetéltem el, nekem aznap már negatív lett a tesztem.
2017. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3ik bocsi de nem értek veled egyet.

Igenis van olyan nő aki "menstruál" terhesség alatt is.

(lehet h nem olyan erősen és nem annyi napot, de akkor is meg van és még sem vetélésről beszélünk) ...

2017. márc. 1. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Terhesség alatt nincs menstruáció....
2017. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

[link]

2017. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem missed ab után 6 hetese embrió elvesztésénél még két hónappal később is halvány pozi volt a tesztem...


Mensi igen is lehet terhesség alatt, de ez általában első két hónapra jellemző. Végig biztos nem vagy nagyon ritka. Anyukám is menstruált pedig időben kiderült, hogy várandós velem. Nyilván ilyenkor nem olyan hűde erős, de akár 5-6 napig rendesen meglehet. De nagyon ritka.


19hkm

2017. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó én is ezt mondom, h ritka de igenis előfordul h az elején megjön :)
2017. márc. 2. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem menstruáció. Ha a cikket elolvassátok megértitek....
2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!