Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elment a babája mondjuk...

Akinek elment a babája mondjuk a 8-12 hét körül, azoknál is volt előtte "rendes"terhességi tünet, gondolok itt hányás, émelygés stb? És utána mi történt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt vetélésem,de szerintem nincs összefüggésben a vetélés és az,hogy előtte kinek milyen terhességi tünetei vannak.Van olyan,akinek semmilyen tünete nincs és gond nélkül kihordja a babáját,és olyanról is tudok,akit gyötörtek a koraterhességi tünetek és mégis elvesztette a babáját.Szerintem a gond akkor van,ha valakinél jelentkeznek,majd hirtelen szűnnek meg a tünetek.
2008. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha igazából attól félsz, hogy elmegy-e a babád, akkor nyugodj meg.

Van akinek rendesen minden terhességi tünete megvolt, mégis elment a kicsi.

Másnak meg nem volt semmi baja, és szintén elment.

A rosszulléteknek nincs semmi köze ahhoz, hogy vetélés lesz-e a vége, avagy sem.

Engem pl. azzal rémiszgettek, mivel semmilyen tünetem sem volt, hogy tuti nem fog megmaradni a kicsi. És hála az égnek, de már 24 hetes kismama vagyok.

2008. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már volt vetélésem :(

Egy ideig voltak tüneteim, aztán elmúltak! Akkor még nem tudtam, hogy miért, de most már tudom, hogy azért, mert elvetéltem! De nyugodj meg, magától is elmúlhatnak a tünetek, nem szabad ilyenekre gondolni!!

2008. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem már volt vetélésem sajnos 2 is 8 és 9 hetesen.voltak tüneteim hányás stb.és mégis ez lett valakinek nincs tünet mégis fejlődik szépen szerintem nincs ősszefügésben a kettő az a lényeg ha van ne hirtelen muljon el hanem fokozatosan lassan.most boldog vagyok 36+5 hetes vagyok és minden rendben.te se gondolj ilyenekre nem tesz jót.üdv
2008. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!