Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a második babát várva sem lesz semmi klasszikus terhességi tünet? Leginkább a hányinger hányás érdekel.

Figyelt kérdés
Lányomat várva semmi panaszom nem volt. Érdekelnének a tapasztalatok, másod és többed terhességekkel kapcsolatban.
2009. jan. 28. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Az én első babóm is csajszi, hányinger, hányás, rosszullét mentes terhesség volt. Persze az alap dolgok, mint derékfájás, has szurka, stb..azok voltak.

Második babó is úgy néz ki csajszi. Vele sem hányok, hányinger sincs. Viszont a hasam már most 21 hetesen akkora, mint egy hordó...:)

2009. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az első semmivel sem járt, se hányás, se semmi...

A másodikkal szenvedtem, szenvedek, mostanában inkább a méreteink miatt, de amúgy minden terhes tünete produkáltam eddig...

2009. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is kislányt szeretnék másodszorra is, remélem nálam is minden így lesz. jó babavárást:-)
2009. jan. 28. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a három terhességgel ugyanazok voltak a tünetek.Hányinger émelygés stb.A hasam viszont egyre nagyobb volt.
2009. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!