Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hete szültem 6 hetes...

10 hete szültem 6 hetes kontrolon kaptam fogamzásgátlót mert addig nem jött meg és a gyógyszer állítólag beállitja?

Figyelt kérdés
Mult hétfőn fogyott el az első levél rá 4 napra fájt is a hasam pár csepp volt de azóta semmi és holnap újra kell kezdenem! Most mit tegyek ? Szedjem be a következő levelet? Terhesség kizárt!!!
2017. márc. 20. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhesség kizárt, akkor kezdd el a következő levelet. Lehet, hogy még annyira vékony volt a nyálkahártya, hogy nem volt minek leválnia.
2017. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké koszonom !
2017. márc. 20. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kellett a fog-gátlót, ha még nem jött meg, meg szokták várni vele az első mensturációt, ami jelzi, hogy újra helyreállt a szervezeted.
2017. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy csak akkor kell majd elkezdenem ha újra beteg leszek de azt mondta doki kezdjem el és a gyógyszer majd beállitja
2017. márc. 20. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Öt hónapja szültem és még nem jött meg. Nem értem ezt az orvost. Idáig csak a szülést sürgették sokszor, most már a havit is?
2017. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!