Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Has és hüvely görcs jelenthet...

Has és hüvely görcs jelenthet bajt 22. héten? Vérzés nincs!

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Az idegeskedéstől van?
2017. márc. 20. 14:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Függ a görcs erősségétől, hogy baj, vagy mégsem.

Ha még nem szedsz magnéziumot, akkor sürgősen kezd el (legalább 3x2).

Ha igen, akkor növeld a napi mennyiséget. Az orvosnak mindenképp említsd!

2017. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
JelentHET, mint minden, normaltol eltero dolog. A fajdogalas, feszules, szurkalas normalis, a gorcs nem. Azonban, ha magneziumtol elmulik, nem kell orvoshoz menni de ha nem mulik, nezz el hozza!
2017. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig napi 1magnéziumot szedtem,de akkor növelem az adagot!köszönöm!
2017. márc. 20. 15:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Nospát szabad bevenni?
2017. márc. 20. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira menstruációs-görcs jellege van, hogy NoSpán gondolkozol, akkor inkább menj be az ügyeletre. Nekem 23+6 hetesen enyhe mensis görcseim voltak egy napon, semmi rosszra nem gondoltam, hiszen nyilván nő, nyúlik minden. Estére, fürdés, lefekvés után lett egy pötty vérzés, akkor mentünk be a klinikára, de ekkor se gondoltam, hogy nagy a baj. Addigra kinyílt a belső méhszáj is és emiatt már nem tudtak semmit tenni. Amíg az zárva van, be tudnak avatkozni ezért nagyon fontos, hogy orvoshoz kerülj HA (!!!!!!) neadjisten ezek a görcsök nálad is elkezdik nyitni a méhszájat. Hangsúlyozom, nem biztos, hogy nálad is ez van, ahogy fentebb is már írták, a legtöbb panasz olyan, hogy lehet belőle nagy baj is, meg semmi is! Lásson orvos, az a biztos!
2017. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2x durva görcsöm a terhesség alatt. Mind a kétszer elfelejtettem eleget inni. Első alkalommal elmentem dokihoz és mindent rendben talált, majd rákérdezett a vízre. Másodszor beugrott, hogy mi lehet a baj. Ledőtöttem egy rakás vizet és gyorsan elmúlt.
2017. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nospa semmit nem er a mehgorcsokre de lazitja a mehszajat. Dokim mondta. Ne szedd. Ha annyira gorcsolsz h nospan gondolkozol akkor spuri az ugyeletre, nezzenek Rad inkabb.
2017. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Mi lett veled? Bementél orvoshoz, ugye???
2017. márc. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben azóta is,köszönöm kérdésed
2017. ápr. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!