Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes bagyok és mindent ki...

11 hetes bagyok és mindent ki hányok kivéve a gyümölcsöt. Mit tegyek? Az orvos semmit nem ad szerinte ez normális. Nekem már annyira fáj a gyomrom, bordám alatt.

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 23:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért. * vagyok
2017. márc. 20. 23:51
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggodj, el fog mulni, elobb utobb. Annyit tudsz tenni, hogy esetleg nagyon kicsi adagokat eszel es konnyu eteleket. Peldaul nekem bevalt a puresitett alma vagy natur joghurt. Nekem meg az segitett, ha reggel felkeles utan nem szalltam ki az agybol 10-20 percig csak lustalkodtam es kozben elkortyoltam egy pohar vizet.
2017. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 16. hétre múlt el. Azt egyél ami jól esik. Ha csak a gyümölcs, akkor a gyümölcs. Próbáld lehűteni a gyomrodat. Pl. jégkrém, hideg víz, cola, joghurt stb. Általában az ideig-óráig hatásos, de legjobban csak az idő segít. 32 hkm
2017. márc. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok sok gyümit, ha az bentmarad. Sajnálom de nem lehet sokmindent tenni, túl kell élni. Gyömbér, B6, hideg kóla segíthet a hányingeren, de leginkább az idő, reméljük hamarosan elmúlik vagy legalább enyhül. Kitartást!
2017. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dokim a B6vitamint ajanlotta ra. De nem hasznalt:)
2017. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos türelem. Én majdnem 20. hétig így voltam. De nekem még a gyümölcs is csak ritkán maradt meg. Kis falatokat kell enni és küzdeni,hogy bent maradjon,amíg felszívódik. Már úgy fájt a bordám a sok hányástól,hogy sokszor segítséggel tudtam csak felállni az ágyból. Kitartást,megéri:-) 30 hkm
2017. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis.

Sot, az is , ha 9 honapig hanysz.

Olvass utana a neten mik vannak erre, pl gyomber.

2017. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Türj.El fog mulni.Lehet még rosszabb is.A terhesség nem egy rozsaszin álom,ahogy mindig reklámozzák.
2017. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudnak mit adni. Ha valaki nagyon rosszul van és kiszáradás fenyegeti, akkor tudnak infúziót adni, de ennyi... Ez nehéz, de gondolj arra, hogy a nehezén pár héten belül túl leszel. Én is nagyon hányós voltam. Volt pár kemény napom is, amikor pár korty víz se maradt bennem. Utólag hülye voltam, akkor már kórházba kellett volna mennem, csak ezt ott akkor nem tudtam megítélni. Szerencsére spontán túllendültem a holtponton. Nekem 12. hét körül kezdett fokozatosan jobb lenni. Utoljára 17. hetesen dobtam ki a taccsot, de előtte már hetek óta nem. Most 20 hetes vagyok és néha érzek még enyhe hányinger, de már közelében sincs a hányásnak. Talán lassan teljesen elmúlik. Így értem, hogy nagyon fokozatos a javulás.

Nem gond, ha csak gyümölcsöt eszel. Edd azt ami jól esik! Pár kg. fogyás se feltétlen baj. A folyadékpótlásra figyelj és a kismama vitamint próbáld bent tartani. Nekem mondták, hogy egyek magne B6-ot, akár 5-6 db-ot is, mert hányás csillapító és nem lehet túladagolni. Én nem éreztem, hogy segítene, de esetleg kipróbálhatod. Kitartást!

2017. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!