Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, vagy sürgősen orvos...

Normális, vagy sürgősen orvos kellene?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem volna el az első orvosi vizsgálatra hogy megállapítsa a terhességet, de betegszabadságra ment, és legközelebb egy hét múlva tudok elmenni hozzá. Viszont időszakos hasgörcseim vannak, amik egy kicsit fájnak, de nem vészes, mégis aggódom. Normális ez nagyjából 6 hetes kismamáknál? Magnéziumot nem merek venni, mert még nem beszéltem az orvosommal. Mit kéne tennem? Menjek elsőre másik orvoshoz?

2016. szept. 2. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nehéz megmondani hogy normális-e, azt tudom hogy előfordulhat enyhe görcs az első pár hétben, de csak olyan fokú kb mintha mensi görcs lenne. Ha már majd belehalsz úgy görcsöl az semmiképp sem normális. Ha pedig vérzéssel is jár az meg főleg nem. Egy enyhe kis barnázást is megmutatnék orvosnak, ha viszont csak amolyan mindjárt megjön görcsölne én megvárnám a jövő hetet. Magnéziumot nyugodtan szedjél, az nem árt!
2016. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazából olyan mintha meg akarna jönni, ezért is félek, mert nem szeretném hogy elmenjen a baba. vérezni szerencsére nem vérzek, sőt, igazából semmi ilyesmi nincs szerencsére, csak a görcsök. Magnerotot szedett nővérem a 39. hétig, mert ő is görcsös volt. Lehet hogy csak a magnézium hiány lenne?
2016. szept. 2. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:

A terhesség elején ez teljesen normális, nem kell aggódnod.

A magnézium nem fog ártani, a legtöbb kismama vitamin is tartalmaz.

2016. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm! Femibion terhesvitamint vettem, a korai terhességre valót, úgy gondoltam nem árthat semmit mert csak vitamin, de valaki azt mondta, hogy ilyenkor még felesleges. Tényleg az?
2016. szept. 2. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ilyen korai terhességben. A magnéziummal nem ártasz. Nyugodtan beveheted, sőt..., csak segítesz vele.
2016. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Normális, csak a vérzés nem . 8-9. het elott teljesen felesleges orvoshoz menni.

Magneziumot lehet szedni, az csak vitamin.

2016. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 2. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a terhesvitaminokról megoszlanak a vélemények, van aki szerint a terhesség előtt érdemes szedni, és van aki szerint egyáltalán nem szükséges. Szóval ha Te hiszel benne hogy jót tesz nyugodtan a Femibiont is beveheted abban is van magnézium azt hiszem.
2016. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne, hogy jót tesz, egyetlen baba lesz, mindent amit tudunk megteszünk hogy egészséges legyen :)
2016. szept. 2. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedheted, en mar a teherbeeses elott elkezdtem.

A menstruacio szeru erzes meg a terhessegem jele volt, sot, időnként meg a masodik-harmadik trimeszterben is jelentkezett.

2016. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!