Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehez, feszulo has estere 29...

Nehez, feszulo has estere 29 hetesen??

Figyelt kérdés
Estere majd leszakad a hasam, mintha fel lennek puffadva, es ket oldalt meg alul olyan erzes, mintha az ottani szalagok, izmok nagyon feszulnenek. Ha leulok, fekszek, nem erzem, de allni jarni alig birok. Eleg nagy a pocim, de masodik terhessegnel nem szamitottam ilyenre. A baba rengeteget mozog,sokszor mar kellemetlen, ahogy kinyomja magat.Talan keves a viz? Tapasztalatok?

#terhesség #feszülés #has novekedes
2017. márc. 21. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 27.héttől érzem ezt,doki nem mondott rá semmit,csak hogy biztos a baba növekedése miatt van... Pihenjek és magnézium. Már 37 hetes vagyok semmi gond nem volt eddig,csak számomra is kellemetlen 😊
2017. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok...dettó ezekkel a tünetekkel. Doki sok pihenést ajánlott.
2017. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtato,h.nem vagyok egyedul. Nagyon kellemetlen. Jovo heten megyek dokihoz, csak hat mar minden rosszat osszegondoltam.
2017. márc. 21. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért feszül a hasad, mert a baba kinyomja magát. Az pedig normális, semmi köze a vízmennyiséghez. Az enyém is csinálja, de én szeretem, mert olyankor ha lefekszem, érzem, hol van, és lehet simongatni. :)
2017. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En még csak 20 hetes vagyok de hasonloan erzek. Neked mar a baba is nagy, Ő is nyom-feszit, de ha puffadsz is arra hatasos az edeskomeny tea (hipp almas valtozata nagyon finom) vagy az espumisan gyongy kapszula etkezes kozben.
2017. márc. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!