Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combcsont és szeméremcsont...

Combcsont és szeméremcsont fájdalom 24 hetesen. Gyógyszert nem akarok bevenni, de éjjelente nagyon fáj. Nincs valami krém vagy fekvési póz, ami segíthet? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A combcsontom nem fáj/fájt, de a szeméremcsontom mocskosul fájt az előző terhességemnél. Csak az segített, hogy megszületett a gyerek. Most is érzem, de szerencsére nem vészes és már csak kb. 6 hét van hátra.

Kitartás!:)

2017. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekemcsak a nagyon puhán alvás segített, még a pehelypaplant is magam alá raktam. Nem volt jó, csak viselhetőbb.
2017. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A combcsontom iszonyatosan fájt. A létező összes kispárnát magam alá pakoltam, meg a combjaim közé. A fájdalom nem szűnt meg, csak enyhíteni tudtam.
2017. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ettől már kb. félidő óta (most 34 hetes vagyok). Mindig a fekvéstől jön ki, mostanra már éjjelente egy kín a megfordulás vagy a felkelés. Az segített, hogy kaptam egy szoptatós párnát és oldalt fekve arra teszem fel az egyik lábamat. Felkelni/forogni így is marha rossz, de legalább feküdni nem fáj. :) Ha nincs ilyen párnád, akkor egy összehengergetett pléd is teljesen jó erre a célra.
2017. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 napja vettem egy szoptatós párnát, azóta lényegesen enyhült a fájdalom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2017. márc. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!