Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ez? Mit csináljak?

Zsazsa24 kérdése:

Hogy lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2x kaptam beutalót kórházba befektetés és ellátás miatt. Közepes vérzés és alhasi fájdalom miatt csináltak uh ott a pici rendben van de nem múlik és haza is küldtek akkor valóban nincs bán 15 hetes + 5 napos a picink. Ma megyek vissza a kezelő orvosomhoz az sztk ba a
2017. márc. 22. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kórházban már kezdik unni hogy oda járok ez miatt. De akárhányszor megyek az sztkai orvosomhoz mindig beutal mert felelősséget nem vállal. Nincs hematoma a pici rendben van akkor minek tartsuk bent indokolták a kórházba félek hogy valamit nem.látnak. A kezelő orvosom teljesen kivan hogy ne hagyam magam elkuldeni. 2 napja csomaggal mentem és elröhogte magát a kórházban dolgozó orvos. Amellett nagyon bunkó volt mind a 2 esetben az orvos hogy elveszett az időt a komoly problémával küzdő mamáktól
2017. márc. 22. 11:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezért jártam magándokihoz terhesgondozásra, olyanhoz, aki a kórházban is dolgozik. Ha bármi gondom volt (márpedig volt a terhességeim alatt nem kevés), akkor a kórházban is ő kezelt, mégpedig teljes gondossággal.
2017. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
# 2 vagyok, és hozzáteszem, hogy a saját dokimon kívül a többitől semmi jóra nem számíthattam én sem, ami elég szomorú... de pont a tapasztalatok miatt nem mertem volna végigcsinálni saját doki nélkül a terhességeimet. Elég szomorú, hogy ez a helyzet, de a saját és a babám biztonsága érdekében szükségesnek láttam, hogy fizessek a megfelelő ellátásért.
2017. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked is keresned kellene egy magándokit ahogy az előttem való is írta. Igaz, hogy fizetni kell de bármi a probléma segiteni fog szivesen és a kedvesség is megnyugtató egy kismamának. Minden jót kívánok nektek és jó egészséget.
2017. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ha nincs magán orvosom akkor nem látnak el 2 olyan ismerősöm is van aki magához járt és sajnos nem foglalkoztak velük úgy. Az egyiknél halott picit nem vették észre olyan ismerősöm is van aki nem fizetett és úgy figyeltek rá a kezelő orvoson teljesen kikészűlt hogy régi pályás és soha nem pénz volt. A fontos neki hiszen ezért végezte el amiben dolgozik azt mondta ha most is elkuldenek akkor lépni fog a kórház ellen. Volt hasonló betege akit esküdtek mint engem és nem csak a picit de egy teljes kikaparás lett a vége soha nem lehet gyereke..
2017. márc. 22. 12:22
 6/16 anonim ***** válasza:

En 19 hetesen voltam bent.igaz nem vereztem,csak gorcsoltem.fogadott dokim volt.este mentunk be,felhivtak es bejott,megvizsgalt.kaptam magneziumot,ejszakara megfigyelesen bent tartottak,reggel pedig telefonos egyeztetes utan,az ugyeletea doki hazaengedett.(masnap mentem az orvosomhoz a rendelesere)

Eloszor velem is bunkoskodtak,de mikor kozoltem,hogy a foorvos az orvosom,akkor egybol mindenki nagyon kedves lett.

Sajnos ilyen vilagban elunk.tisztelet a kivetelnek.

2017. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézd, az ideális persze az lenne, ha mindenki a legtökéletesebb ellátást kapná... de a valóság sajnos nem ez.

Nekem volt, hogy a saját dokim éppen szabin volt és el akartak hajtani a kórházból, amikor gond volt. Az egyik főorvos merő jószándékból keresett nekem egy másik dokit, aki kezelt, de utóbb kiderült, hogy sokkal többet ártott a doki, mint használt. Én már csak a saját orvosomban bízom, mind szakmailag, mind emberileg.

2017. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és azt jelzem, hogy amikor baj volt, akkor a dokim egyáltalán nem a pénzre hajtott, a kórházban kezelt ingyen, lelkiismeretesen. De csak ő! A többiektől ott pusztulhattam volna...
2017. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Folyamatosan verzel es elkuldenek a korhazbol??


2 hete fekudtem 4 napot terhespatologian de ilyet nem lattam. Rajtam kivul senkinek nem volt fogadott orvosa megis pl a 15 hetes verzos szobatarsamat ki sem engedtek mert folyamatosan pecsetelt... engem sem a sajat dokim vizsgalt hanem az aki ugyelt. 1,5 nap tunetmentesseg utan engedtek haza. Nem ertem.

2017. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én sem értem. 2 beutalót is kaptam hogy végre lássanak el nagy betűkkel tüntették fel hogy vetélés kezdete. De semmi uh minden ok haza mehetek utoljára még 20 ezer Ft is adtam az elején miközben zokogtam de semmi haza küldött. Ma is vérzek
2017. márc. 22. 15:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!