Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap görcsöltem megvizsgált...

Tegnap görcsöltem megvizsgált egy nőgyógyász és azt mondta hogy tüszőrepedésem van és peteérésem a párommal úgy voltunk együtt hogy belémélvezett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáj mellem,érzékeny nagyon. Hányigerem van, de hányni nem hányok. és nagyon nagyon nagyon sokat járok pisilni. Lehetséges hogy terhes vagyok? (Normális válaszokat szeretnék) köszönöm. Ui: a doki azt mondta hogy lehet hogy terhes vagyok de az ultrahangos kep nem tudja kimutatni mert nagyon korai. Csak kb 2-3 het mulva lehet tudni biztosan! Ti voltatok mar ilyen vagy esetleg hasonlo helyzezben?

#terhesség #terhességi panaszok #terhességi elójelek
2017. márc. 23. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"a doki azt mondta hogy lehet hogy terhes vagyok"


Igen, lehetsz.

2017. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha most van tüszőrepedésed és peteérésed, 100%, hogy tegnap még nem voltál terhes. A doki nem mondhatott ekkora hülyeséget, hogy lehet, hogy az vagy. Vagy peteérés, vagy terhesség.


Viszont ha tegnap volt peteérésed és együtt voltatok, akkor igen, 25% esély van arra, hogy kb. 2 hét múlva pozitív lesz a teszted. De az a terhesség csak 10 nap múlva ágyazódik be, tehát most nem látható.

2017. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tegnap is együtt voltunk, és elötte is sokszor.

Elötte sokszor csináltam korai terhességi tesztet, de mindig negatív volt. Viszont most olyan furcsán érzem magam nagyon 1 hete.

A menzeszem is teljesen más volt ebben a honapban.

A mellem nagyon érzékeny, olyan jol érzek szagokat mint még sose. És lehet hogy ez hülyén hangzik, de a hasamban olyan furcsa bedobbanásokat meg erős mozgást érzek hogy van hogy éjjel is felébredek rá. Pedig mellettem robbantani is lehetne olyan mélyen alszom!

Egyépként, ha tüszőrepedésem van az mit is rejt igazából?

2017. márc. 23. 16:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha tegnap tüszőrepedésed volt, akkor nem terhesség miatt érzed magad furcsán egy hete, és semmi köze az előző menzeszed másmilyenségének ehhez. Most biztos nem vagy terhes. Jelen pillanatban.
2017. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De ha tegnao tuszőrepedésem volt, akkor peteérésem is?!legalábbis az orvos azt mondta, hogy több mint valószìnű hogy terhes vagyok, csak ő azért nem látja még mert nem tudja megmutatni az ultrahangos kep, viszont azt mondta nekem, hogy 2-3 het mulva mar biztosan lehet tudni! De o azt monjda hogy ez tobb mint valoszinu hogy baba!

De a tüszőrepedés az mit jelent igazábol mert az orvos annyira körülìrta hogy semmit nem értettem meg belőle. És ha az megreped akkor mivan?lehet akkor azon a napon is peteérésem?!és ha azon a napon vagyunk együtt a parommal, akkor mennyi az esély a terhességre? Segítsen valaki aki tud. Köszönom. :( :)

2017. márc. 23. 17:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés az egy folyamat. Mensi után kezd el érni a pete és amikor elérte a megfelelő szintet,megtörténik a tüszőrepedés azaz ovuláció. Ilyenkor szabadul ki a sejt a burokból és kezd el vándorolni a méhed felé a petevezetéken keresztül. és majd ez fog megtermékenyülni ha találkozik hímivarsejttel. A teszt terhességet csak akkor tud már kimutatni ha a beágyazódás is elkezdődik ez általában, a megfelelő együttlét után 14nap. Így a terhesség ténye kb a menstruációd napján sejthető csak. Mozgásokat meg még nagyon sokáig nem érzel terhesség esetén sem.
2017. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos ilyet mondott akkor hagyd ott, mert valami kontár. Vagy terhes vagy, vagy tüszőrepedésed van a kettő együtt nem lehet
2017. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes.
2017. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Látod kérdező, ezért jó szekszelés előtt elvégezni a 7. osztályt, akkor nem kérdeznél hülyeségeket.
2017. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Rendesek vagytok :)

Azért szúrkoljatok hogy baba legyen :D hihi

2017. márc. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!