Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás fertőzést állapított...

Gombás fertőzést állapított meg nálam ma a nőgyógyász. Tegnap óvszer nélkül együtt voltunk a párommal, de nála nem jelentkeztek tünetek. Kell őt kezelni? Lehet ő hordozó?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász csak annyit kérdezett, hogy nem jelentek-e meg piros pöttyök a péniszén. Mondtam, hogy nem és ezzel le is zárta a témát, nem mondta, hogy kezelni kell. Viszont utólag belegondolva tünetmentesen is lehet hordozó, és akár tőle is elkaphattam, vagy nem? Akkor viszont kezelni kell, de hogyan? Csak gyógyszeresen lehet vagy valami krém?

2014. szept. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először azt gondolnám, hogy jobban tudja az orvos.
2014. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszeresen is lehet, meg krémmel is - sztem kenje be ő is, ide-oda fogjátok egymást fertőzni különben.
2014. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem 2 gyógyszert írt fel, de a páromnak elég lesz valami krém is?
2014. szept. 18. 22:56
 4/4 anonim válasza:
a postás hordozza szerintem :D
2014. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!