Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan eshetek a legjobban...

Hogyan eshetek a legjobban teherbe?

Figyelt kérdés

A Párommal már 2 hónapja próbálkozunk. És a tesztek negatívak.

Szeretnénk babát. Mindennap egyszer legalább együtt vagyunk. Nagyon ritka ha nem.naon szeretnénk babát! Voltam nőgyogyásznál, és azt mondta tüszőrepedésem van. És a Párommal úgy vagyunk együtt 2 hónapja hogy belém élvez. (Bocsanat a kigejezésért). Aki tud kérem segîtsen. ( bunko válaszokat nem szeretnék) köszönöm.


2017. márc. 24. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Baba tervezeskor a legjobb 2naponta egyutt lenni. Ennyi ido alatt termelodik megfelelo mennyisegu es minosegu sperma.
2017. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez ilyen egyszerű lenne nem várnának családok éveket...

2 hónap az semmi.

Az orvosok is egy év után foglalkoznak a dologgal. Ha jókor vagytok együtt is 25%esélye a terhességre....

Szóval nyugi

2017. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mar ket honapja...Tudod, az semmi. Ezt hivjak ragorcsolesnek.
2017. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit lassítsatok, 2-3 naponta sex a legmegfelelőbb.
2017. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne szekszelj minden nap. De ami még fontosabb, a férjed se szekszeljen naponta, de ne is verje ki.
2017. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem sex, nem szeksz! SZEX!
2017. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Utolso, vegulis a babahoz nem leirni kell tudni, hanem csinalni :) :) (amugy nekem is bantja a szemem)


2 naponta jobb, es figyelheted esetleg a peteeresedet is.

2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Próbáld ki a gyertyapózt aktus után. Maradj úgy legalább 5 percig, utána még 10 percig,hogy a feneked alá teszel egy párnát. Kicsit vicces, de nekünk elsőre összejött.

A gyertya póz segített-e, azt nem tudom. Egy próbát megér :)

2017. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segìtséget.

Abban tudtok segìteni esetleg hogy a lázmérőztetést azt hogyan kell csinálni? Olvastam utánna már, de hiába!

Nem figyeltem a peteéresem, honnan tudom higy ha van beteéresem? És akkor a leg alkalmasabb együtt lenni? :)

Vagy vegyek valamit, vagy szedjek valamit ami jobban segìthet teherbe esni? :)

2017. márc. 24. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem 2 hónap után semmi aggódnivalód nincs, ne stresszelj rá ennyire. Majd 1 év után sem sikerül, érdemes orvost felkeresni.
2017. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!