Niki0228 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
4Hónapja szültem és 2Hete voltam együtt a páromal védekezés nélkül és tegnap érzékenynek éreztem a mellem ma meg szédültem de csináltam teszet az negatív lett

2017. márc. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha szoptatsz,elarulom ha eddig esetleg nem tudtad volna,bar illene tudni hogy a szoptatas Nem vedekezes! Siman teherbe eshetsz eleg konnyen,meg ha nincs is meg menstruaciod ujra,mert a hormonjaid teljesen megvannak zavarva,felvan borulva az egesz hormonhaztartas meg. Baratnom pont igy esett teherbe a szulese utan 4-5honappal o is,de ok nem tartottak meg. Ha nem akartok meg egyet ilyen koran,akkor vedekezni kell.
2017. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz terhes. Ha igen, akkor mi a terv? Örülnétek a kistesónak, annak ellenére, hogy még pici a "nagy"?
2017. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ht a párom németbe dolgozik 5hetente jön haza nem tudom hogy birnák-e mégegyel de ezt még meg kéne vele beszélnem :) meg most még nem ált be a ciklusom hogy tudnám hogy mikor jönne meg a menzesz majd 1hét múlva tesztelek azért mégegyet :)
2017. márc. 26. 13:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ciciztetek mert nincs tejem
2017. márc. 26. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Értem. Akkor ha majd teszteltél,légyszi írd már meg, mi lett! Köszi! :-)
2017. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!