Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aku rosszul volt a második...

Aku rosszul volt a második babával hogy oldotta meg a napu dolgokat?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, még a legelején járok (6+4) de olyan rosszul vagyok hogy kb feküdve jó csak. Reggel még minden rendben, felöltöztettem a fiam eltervezem a napom elviszem a napközibe mire hazaérek éhen halok és utánna jönn a baj. Nem hányok (még) de émelygek folyamatosan, ég a gyomrom, akkorra lesz a hasam mint egy ház, mindentől ennivaló illatól gondolatól öklendezek. És ez mellett hulla fáradt vagyok amit rosszabít a vérnyomáscsökkentőm. A lakás katasztrófális,épp hogy sikerül elátnom a gyereket. Nálatok lett valami megoldás?
2017. márc. 27. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanígy voltam csak én a harmadikkal.Ami segített az idő.Meg néha volt közben egy két jobb napom akkor próbáltam bepótolni az elmaradt dolgokat.

Kitartást!

2017. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Aku, napu, lapu.😃
2017. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Csak a gyereket láttam el, abban is kaptam segítséget.

Én 33 majd 37 hetesen kerültem kórházba, muszáj volt feküdnöm.

2017. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az idő lett a megoldás. A férjem is segített. A fiamnak akkoriban szokása volt éjjel is sokszor kelni meg hajnal 4kor kezdődött a nap, én reggel (vagyis hajnalban) amit bírtam megcsináltam amíg volt erőm pl gyors ebédet összecsaptam meg összepakoltam magam után nagyjából. Aztán "haldokoltam". Délután nagy elhatározással levittem sétálni, talán az fájt a legjobban főleg mivel akkor már nagyban volt émelygés is, reggelente meg még nem. Olyan 4-5 után meg alig vártam, hogy alhassak végre. Aztán csak jobban lettem az első trimeszter végére. Jelenleg 26 hetes vagyok és mintha nem is lennék terhes, nincs semmi bajom. A végére mondjuk kíváncsi leszek hogy fog sikerülni.
2017. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szinte mindent átvett tőlem a férjem arra az időszakra: háztartás, nagyobb gyerekkel kapcsolatos teendők. én home office-ban valahogy átvészeltem a kritikus időszakot, de tényleg kb. csak a hivatalos munkára terjedt ki az energiám. aztán első trimeszter végére csak jobb lett fokozatosan. férjem segítsége és rugalmas munkatársak nélkül nem ment volna.
2017. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek nagyik, a férjem pedig 4-fél5 ig dolgozik, kicsit rugalmasan így tudok orvoshoz járni de azért nem tud itt maradni..mondjuk őt nem zavarja az itthoni atomrobbanás, ahogy tud segít. Hétvégén takarít stb de ez valami borzalom. Nem gondoltam volna, kisfiammal semmi tünetem nem volt.
2017. márc. 27. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Hat, akkor te meg szerencses vagy, hogy legalabb a ferjed tud neha segiteni. Nekem a vilagon senki segitsegem nem volt, kulfoldon elunk, ferjem kora reggeltol keso estig dologzik, hetvegen is, egy-egy szabadnap van ossze-vissza. Mind a ket terhessegemnel nagyon rosszul voltam, rendszeresen hanytam. Az elsonel legalabb tudtam tobbet aludni, vagy magamban szenvedni, de a masodiknal muszaj volt a lanyommal is foglalkoznom, vinni-hozni oviba stb. Alig tudtam valamit fozni, hogy ne hanyjam el magam mar csak a fozes kozben is a szagoktol. Oszinten, almomban ne jojjon elo az az idoszak ujra. A masodik trimeszter kozepetol lett jobb.
2017. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
nekem még nincs kisbabám csak a hasamban egy 19 hetes:) de 2,5 honapig a halálomon voltam, ami segitett az a cocculine, ez egy homeopátiás bogyo, amikor bevettem szopogatni akkor rögtön elmult a hányinger és akkor csináltam mindent gyorsan, 2-3 db-ot lehet bevenni naponta, súlyos eseteknél 2 óránként 1 db-ot,hozzáteszem hogy sajnos egyszer nagyon nagyon rosszul voltam már sirtam és bekaptam egy dedalont amit ki is hányta, utána férjem elment kupért mert nem birta nézni ahogy szenvedek, kb 15 mp-ig volt bennem a kup, hasmenéssel távozott de utána egyszer sem hánytam! a baba jol van, eddig minden eredményem jo, persze nem ráeröltetni akarlak csak elmondtam velem hogy volt.
2017. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!