Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova érdemes elmenni egy...

Hova érdemes elmenni egy hétre pihenni belföldre 6 hónapos kismamának a családjával?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék olyan kismamáktól, akiknek jól sikerült a nyaralásuk tavaly, vagy azelőtt. Van egy másfél éves kisfiam is, ha lehet gyerekprogramokra is elvinném, ha van ilyen lehetőség. Előre is köszönöm az ötleteket.
2010. máj. 12. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nahari :) már megint offolok. én akkor leszek 7-8hós mikor tervezzük a kirándulást. nekem 2évesem van. de fogalmam sincs hova menjünk.


gondoltam a balatonra, de nemtudom mennyire lenne jo ötlet. a hegymászást már nemigen hiszem h birni fogom -

mi is mennénk gyerekprogramokra is ha lenne ilyen a helyen.


bocsi az offért.

2010. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyenek az igényeid. Én valamilyen jobb (lagalább 4*) wellness szállodát választanék, mert ott rossz idő esetén is sok programlehetőség van, és ha a család többi tagja olyasmit akar csinálni, amit te nem tehetsz meg, vagy nagy hőség lesz, stb, akkor sem fogsz unatkozni a szobában egyedül. Ajánlom a Hungoest Hotel Peliont Tapolcán, vagy a Hotel Euópa Fit-et Hévízen, Siófokon a Hotel Panorámát, esetleg Hajdúszoboszlót (Holtel Silver...).

De rengeteg más hely is van, ahol nagyon jól érezheted magad. Amúgy, ha csak azért mennél belföldre, met terhes vagy, akkor szerintem nyugodtan elmehetsz pl. tengerpartra is, Bulgária egy órányira van repülővel, árban kb ugyanannyi, mint egy egy hetes belfüldi nyaralás. Én 7 hónapos terhesen voltam idén februárban Franciaorszégban sielni. Persze nem síeltem, csak üldögéltem a hüttében, élveztem a napsültést, meg a szállodában wellnesseztem, de semmi bajom nem lett.

2010. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást, egyenlőre nem jutottam előbbre. Külföldre még elmennék, nem miattam nem vállalok ilyen utat, hanem a kisfiam miatt. Több szempontot figyelembe véve gondoltam úgy, hogy itthon pihenünk idén. A wellnes szállodáknak viszont nem vagyok híve, drága, puccos és még csak nem is olyan szuper, mint ahogy azt leírják, sokat csalódtam már ezekben. Jobb szeretem az apartmanokat, ahol én főzök, abból amit én veszek, így tudom pontosan mit eszik a gyerek illetve a család. Azért várom a további hozzászólásokat, hátha van valakinek ötltet. Balaton környéke szupi lenne.:)))
2010. máj. 12. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

10:16-os vagyok. Én nem mennék nyaralni apartmanba, mert nekem attól nyaralás a nyaralás, hogy nem főzök, meg takarítok egy hétig, mert eleget csinálom azt itthon is. Legalább az alatt az egy hét alatt hadd kényeztessem magam, és ne ugyanazt csináljam, mint otthon, csak egy másik lakásban...

Én az összes, általam javasolt szállodában voltam, és szerintem mindegyik szuper volt! A minőség, az ellátás a programok, meg minden más.

Ettől függetlenül persze a Te döntésed, hogy hogyan szeretnél kikapcsolódni, ezek csak az én tapasztalataim.

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!