Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Andor, Barnabás, Benedek,...

Andor, Barnabás, Benedek, Áron, Viktor? Nem tudunk dönteni. :-)

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek? Milyen gyakoriak ezek a nevek szerintetek? Nem akarok tucat nevet. És olyat szeretnénk, amit felnőtt korában sem szégyel majd. A vezetéknévhez mindegyik illik. Olyan nehéz fiú nevet választani. :-)
2010. máj. 12. 10:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A Barnabás tipikus tucatnév lett, nálam kizárt, de ha nektek tetszik, adjátok nyugodtan! :)


A Benedek és az Áron tetszik nagyon!

2010. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11.14-es vagyok.


esetleg adhattok ti is kettőt:


Benedek Áron, Áron Barnabás, ...stb.


Nekünk családi hagyománya van a dupla keresztnévnek, már anuyék is midnketten kettőt kaptak, aztán mi gyerekek is, majd a tesóm gyerekei is, és most az én picurim is.

2010. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
szia.nekem ezek közül a Viktor tetszik.én soha nem foglalkoztam a statisztikákkal.a lényeg h a környezetemben ne legyen az a neve senkinek ami nekem tetsziki,azonkívül nem érdekel h tucatnév e.
2010. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem az Áron tetszik a legjobban.Szerintem nagyon szép név.És különleges is, és nem is elcsépelt.Az tuti, hogy felnőtt korában is megállja a helyét.Én a Benedeket, Barnabást helyből nem adnám a fiamnak ( bár lányom lesz).Az Andor sem tetszik kimondottan.A Viktor jó, csak nagyon gyakori.De ez úgyis a Ti döntésetek lesz.
2010. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is 5 kedvenc nevünk volt. Ebből 3ra a következő "játékkal" csökkentettük (azokat hagytuk meg, amire nekünk tetsző jellemzés jött ki): [link]
2010. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

barnabás :) nekem ez volt a második lehetőség... az első a martin lett :)

34h km

2010. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos utolsó. Egy nevet már ki is zártam! :-)
2010. máj. 12. 12:29
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem Áronom van, nálam az a nyerő. :)
2010. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Benedek:)
2010. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekünk Áron Benedekünk érkezik, reméljük 2 héten belül. :)
2010. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!