Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hét alatt kinyílhat 3...

2 hét alatt kinyílhat 3 ujjnyira az addig zárt méhszáj vagy nem jellemző?

Figyelt kérdés
Gyakran vannak jóslófájásaim. Még csak a 33. hétnél tartok. Napi 2 Magnosolvot iszok és sokat pihenek. Általában 2 órán át jönnek 10-15 perces fájások, de a méhszáj zárt, a méhnyak sem rövidült meg (3000). Van olyan köztetek vagy tudtok olyanról, akinek néhány nap, egy-két hét alatt kinyílt a méhszája? Igyekszem nem aggódni, de nem megy ki a fejemből. :(

2017. márc. 30. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap alatt nyílt ki, szintén 33 héten
2017. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a 40hét után 2 nappal, de este zárt voltam, reggel 2.5 ujjnyi. Elment a nyákdugóm, ez volt az össz tünetem.

Ne aggódj, minden rendben lesz :)

2017. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem reggel zárt volt estére meg kinyílt pedig magnéziumot szedtem és csak 2x éreztem rövidebb keményedést. 30hétre meg is szültem, nem tudták bent tartani...szóval 2 hét alatt bőven kinyílhat!
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!