Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja kesik, kb. 6-7...

10 napja kesik, kb. 6-7 pozitiv tesztem volt. Terhes vagyok, ami jo, csak menstruacios fajdogalasaim vannak. Minden pillanatban azt erzem, hogy megjott, s rohanok ellenorizni a bugyim. Ez normalis? Minden rendben lehet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
nem mesis gorcseim vannak,nyilalasok,derek fajas..a hasam alja faj mintha megjonne...
2008. febr. 29. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Biztos, ami biztos. De szerintem minden rendben lesz.
2008. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
grat minden bizonnyal babás vagy.28hetes kismama
2008. febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mensis fájások görcsök az első trimeszter elején teljesen természetesek.Ugyanez a helyzet az álmossággal,a hőemelkedéssel és a mindjárt megjön érzéssel is.Én is éreztem ezeket,csak én nem számítottam a babára,hanem vártam a mensit,de csak nem jött.Néha elég komoly görcseim is voltak,de néhány mély hosszú lélegzetvétellel sokat lehet lazítani a dolgon.Lassan majd azért elnézhetsz az első UH vizsgálatra is.
2008. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tágul a méhed, ez teljesen normális és természetes folyamat. Arra viszont vigyázz, hogyha ezek a fájdalmak már-már elviselhetetlen jellegűek, akadályoznak a napi teendőid elvégzésében, esetleg még vérzéssel is párosulnak, azonnal keresd fel a nőgyógyászodat!
2008. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 6-7 teszt helyett elmehettél volna már orvoshoz:-)

Igen, nekem is megmaradt a mindjárt megjön érzés a 11. hétig. A barnázás is normális, de mindenképp mutasd meg a dokinak magad, és szólj róla.

2008. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én is menzesz görcsökkel szenvettem,még most is 26 hetessen minden hónapban megérzem azt az időt és 4 napig görcsölgetek.Szerintem ez normális mert a méh kezd alakulni.Nekem elején volt olyan is hogy futottam haza üzletből mert azt éreztem hogy megjött,de itthon semmi jele nem volt.Szerintem ne aggódj addig míg nem lessz kisebb vérzés.
2008. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!