Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van különbség a "normális"...

Van különbség a "normális" orgazmus és sz álomból létrejövő között?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés...

8 hetes vagyok nem merek együtt lenni a férjemmel úgy hogy nekem is jó legyen, de álmomban egyre többször előjön, és ilyenkor arra ébredek hogy pont jó...nem tudom finomabban leírni.

Ez is gondolom ugyan olyan méh összehúzódás szóval ugyan úgy okozhat bajt, de hogy előzzem meg?


2017. ápr. 1. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem mersz együtt lenni vele? El vagy tiltva?


Az orgazmus, az orgazmus, lényegtelen, hogy alakult ki, méhösszehúzódással jár.


Egészséges terhesség esetén a szex és az orgazmus sem káros. Nem értem, miért fogadsz egy évre cölibátust?

2017. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külön mondta az orvos, hogy ne? Egyébként nem értem
2017. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
A kulonbseg az,hogy almodban nincs kefeles,mint a valosagban. Csak kepzeled.
2017. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kislányommal eltiltottak 6héten hematoma bevérzés miatt. Nála már alig merte aludni.

2 éve volt egy vetélésem.

Most 6 héten voltam orvosnál, progeszteronért, akkor egy 7mm szabályos peztezsák látszott szikhólyaggal. Nem mondott semmit, csak gratulált..én meg nagy zavaromban elfelejtettem erre rákérdezni.

Néha görcsölgetek, magnéziumot szedem. Próbálok elővigyázatos lenni, de úgy tűnik ösztönlény vagyok ahogy az egyik kérdésnél írták :(

2017. ápr. 1. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Orvos nem tiltot el miert kinzod magad es a parodat?!Egy gyenged sex ha nem kiseri fajdalom nem fog artani a babanak es en ugy tudom h az orgazmus nem csak a kismamara van jotekony hatassal. Az alom beli orgazmus ellen ugy tudsz tenni h osszebujsz a paroddal.
2017. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Minden ember ösztönlény. ÚGy használod ezt a szót, mint valami sértést. Nem az. Az ember is állat. Csak intelligensebb fajta. Ennyi. Szükséged van szexre, akár beismered magadnak, akár nem. ÉS ettől nem vagy rossz, sőt, még különleges sem. Teljesen természetes dolog. Enni is eszel, nem? húúúú, te! :D ;)
2017. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ennél a kérdésnél is oéyan leszólód volt az első válaszoló

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__8526895-12-het-elott

És máshol is éáttam már többször ilyet, ezért is fogalmazódott meg bennem a kérdés.

2017. ápr. 1. 13:05
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat siettem. Szóval


Ennél a kérdésnél is olyan leszólós volt az első válaszoló


És máshol is láttam már többször ilyet, ezért is fogalmazódott meg bennem a kérdés.

2017. ápr. 1. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

5-ös, rosszul tudod. Sajnos én is rosszul tudtam, nekem pár éve sikerült elvetélni az első trimeszterben egy orgazmustól. Tehát nem a szex a probléma, hanem az orgazmus. Sajnos az orvosom ezt csak utólag közölte.

Most végig el vagyok tiltva (pedig elvileg csak az első trimeszterben veszélyes), és nagyon nehéz, és igen, nőknél is létezik éjjel spontán orgazmus, többször jártam így. Csak reménykedni tudok benne, hogy ne lesz probléma belőle.

2017. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es en is veteltem mar el az elso trimeszterben es elvontam magam a sextol még is meg tortent. Az elso trimeszter azaz idoszak amikor meg egy egeszseges no is elvetel legyen genetikai hormonproblema vagy rossz beagyazodas stb. Es sokszor az orvos csak talalgatni tudd mi lehetet a veteles oka. A masik az ember azert almodik orgazmusrol mert a testenek szuksege van arra a par masodpercnyi oromre. Az alombeli orgazmus ugyan olyan mint a valosagban csak penisz nelkul. Szoval nem tudd tenni ellene semmit esetleg ha nem alszik 9 honapig de azt nem tudom h fogja megoldani. Ha a kerdezo aggodik kerdezze meg az orvosat h szabad-e a sex ... de az biztos h a doki nem fog tudni mit tenni a kerdezo almaival nem talaltak fel az alom es orgazmus gatlo gyogyszert.
2017. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!