Más is van igy?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok és még mindig mindent kirókázom hozzá olyan sav tátsul hogy éjszaka rendesen vissza folyik. Az alvásnál már egyik oldalon hosszabb ideig ha fekszem zsibbadni kezd ez úgy szintén igaz a másikra is. Nem birok már semmit csinálni egyszerre es ez felidegesit. Utálom hogy nem férek oda a mosogatóhoz. Ami meg a lerosszabb hogy sok a folyásom es viszketni szokott éjszaka ha pisilek.

Na de ezt mèg ki is birnám ha nem kérdezgetnenek minden boltban vagy szomszédok hogy hogy vagy meg ugye ez a legszebb állapot stb...

És mikor azt mondom nem elegem van mar es elmondom miért kb annyit mondanak hogy jajj te szegény de ez egy csodálatos allapot....


2017. ápr. 1. 19:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ne félj mert akkor bevonzod. En i félek amúgy hogy faros marad de minden nap mondom a kicsinek hogy fordulj meg légyszi. Aztán hatha. Nemsoká megyünk babamozira ott már hátha a helyen lesz a leanyzó.
2017. ápr. 3. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Még csak 24 hetes vagyok, de kb 2 hete eljutottam már a derékfájással, gyomorégéssel, légszomjammal, állandó zsibbadással és szörnyű szorulással arra a szintre, hogy ha valaki azt mondja, hogy "áldott állapot", arra azt válaszolom, hogy "anyád p1csája..."

Imádom a babámat és nagyon várom, hogy a karomban tarthassam és véletlenül sem vagyok dühös rá, amiért ezt élem át (még mielőtt valaki félre értene...), de az iránta érzett szeretetem és a terhesség alatt megélt bajokat külön lapon kellene kezelni. Nem értem, miért kell furán nézni arra, akinek rohadtul fáj valamije és szóvá teszi. Talán nekünk terhesen kussolnunk kell és arra is mosolyogni, ha nem bírunk a derékfájás miatt feltápászkodni a wc-ről? Vagy ha egész álló nap a wc-t öleljük még egy pohár víz miatt is? Engedtessék már meg rosszul megélni azt, hogy valami fáj! Attól még mindannyian imádjuk a babánkat!

2017. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen ez esett nekem is nagyon rosszul mert akik eppen igy néztek rám és megjegyzést is tettek azoknak szerencséjük volt/van a terhességgel. Ma már 33 hetes vagyok minden hét hatalmas megkönnyebbülés. Igazság szerint nem szeretném ha áprilisban születne nem tudom hogy miért.


Utolsó neked se lehet egyszerű én megértelek teljes mértékben.

2017. ápr. 3. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom a: 2017-es nyári babák (június, július, augusztus) nevű facebook csopit, ha még nem vagy a tagja. Ha máshol nem is, hát ott megértjük a problémádat, mert ugyan ezen megyünk most keresztül :)
2017. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!