Más is van igy?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok és még mindig mindent kirókázom hozzá olyan sav tátsul hogy éjszaka rendesen vissza folyik. Az alvásnál már egyik oldalon hosszabb ideig ha fekszem zsibbadni kezd ez úgy szintén igaz a másikra is. Nem birok már semmit csinálni egyszerre es ez felidegesit. Utálom hogy nem férek oda a mosogatóhoz. Ami meg a lerosszabb hogy sok a folyásom es viszketni szokott éjszaka ha pisilek.

Na de ezt mèg ki is birnám ha nem kérdezgetnenek minden boltban vagy szomszédok hogy hogy vagy meg ugye ez a legszebb állapot stb...

És mikor azt mondom nem elegem van mar es elmondom miért kb annyit mondanak hogy jajj te szegény de ez egy csodálatos allapot....


2017. ápr. 1. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a másik meg a hasmenés.
2017. ápr. 1. 19:30
 2/14 anonim ***** válasza:

Oh, sajnálom. :( A hányinger végig ilyen volt? Vagy volt jobb időszakod? Lehet, hogy most már a hasad nyomja a gyomrod és ezért van, ugyanemiatt pedig a sok sav. Én még csak 20 hetes vagyok. AZ elején nagyon sokat hánytam, az most már elmúlt. De a sok sav néha nekem is kezd előjönni. Meg a nehezen alvás is, mert már azért nagy a hasam. Nincs két egyforma terhesség, elhiszem, ha rosszul viseled. Kitartást hozzá. Már nincs is olyan sok hátra :)

A folyásra azért figyelj, mert lehet baci, vagy gombás fertőzés is, akkor kéne kezelni.

2017. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy nekem is inkább hasmenésem van, pedig előtte inkább szorulással küzdöttem.
2017. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Alvásra nekem a szoptatós párna volt jó megoldás. A két lábam közé tudtam venni, egészen a fejem alá ért a hossza onnan. Nagyon kényelmes volt. Így a lábam picit terpeszben volt, nem nyomtam össze magam / magunkat oldalt fekvésben.


Sav ellen olvass utána. Sokan azt mondják a pohár víz jó ilyenkor, mások másra esküsznek. Pl keksz hogy felszívja. Én bevallom volt hogy bevettem egy Rennie-t..

2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Marcsak 6-7het. Amugy meg,ez ilyen,tudni kell elotte hogy ki mit vallal be maganak,en biztos nem csinalnam vegig.
2017. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Mióta megtudtam hogy terhes vagyok azota rókázom, de komolyan nincs olyan napom. A savamra renniet szedek szintén. a dokim azt mondta hogyha nem elég a rennie ir fel tablettát amit lehet terhesen is meg erősebb.

Sajnos a pohár viz is feljön már. Meg a par szem keksz. Az alvásomra kitérve gondolkodtam veszek egy szopis párnat mert egy másim takarót meg néha parnát szoktam magam alá gyűrni. Majdcsak hogy elbarikádozom magam már a ferjemtől.

Már néha elbögőm magam hogy miért ver a sors ilyen rosszul a terhességgel mikor más meg vigyorog meg mindent képes megenni minden fájdalom nélkül. Számolom a napokat de tudom hogy még jobb helye van benn mint kinn. Még ráadasul be sem fordult hanem harántba van sajnos. Remélem megfordul a leányzó.

Nagyon várom mar a vegét. Nagyon rossz hogy sokan akik terhesek körülöttem is olyan megvetően néznek rám. Mintha azt mondaná az arcával hogy jajj ne játszd már meg magad meg szedd össze magad....

2017. ápr. 2. 01:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Èn 15 hetes vagyok és nem igazán múlnak a tüneteim az elején a folyamatos hányinger és öklendezés most mikor ez elmúlt volna akkor meg elindult a savasság :( iszonyatos, sose volt baj a gyomrommal, most meg minden bajom van... Ami egy picit segített az a Gaviscon rágótabletta, nekem a rennie nem használt ez valamennyit segített. Próbáld ki hátha jó lesz neked :)
2017. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg, nem vagy egyedül! Itt vagyok én is!

Első két terhességem alatt az ég világon semmi, de semmi bajom nem volt! Most meg... MINDEN!!!

Veszélyeztetett is vagyok, így még csak nem is csinálhatok semmit. Anyukám segít! Szerinted mennyire érzem magam feleslegesnek és haszontalannak?

32 hetes vagyok. Ha minden jól megy 7 hét múlva lesz a programozott császár. De én addig tuti megőrülök már. Nagyon nehéz, sokat szenvedek, de tudom megéri!


Neked első baba?

2017. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8as válaszoló!


Igen 1 baba. Remélem befordul mert ugye harántba van és az nem jó.

Nagyon sajnálom hogy te is nagyon rosszul vagy. Neked is gondolom minden nap egy megkönnyebbülés hogy végre ennek a napnak/hétnek is vége vagy mert még egy kicsit benn maradt.

Miért lesz programozott császárod?

Lehet nekem is az lesz majd még nem döntött a dokim. A 36. heti uh lesz a mérvadó.

2017. ápr. 3. 06:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel az első két baba is császáros volt.

Lányom 42. héten beindítás után sem akart kibújni, így császároztak. Fiammal természetes szülésre készültünk, de a 33. héten levált a lepényem, így sürgősségi császár volt, így fel sem merült az orvosomban a természetes szülés lehetősége.


Igen valóban minden este egy megkönnyebbülés, hogy végre vége a napnak. És pont most vagyok egy pánik időszakban, mert ugye 32 hetes vagyok és félek, hogy megint baj lesz... De igyekszem pozitívan állni a dologhoz. :)

2017. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!