Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad terhesen gyümölcsnapot...

Szabad terhesen gyümölcsnapot tartani? Milyen gyümölcsöket javasolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti szakaszban semmiképp, mert akkor minden nap szüksége van mindenre a kicsinek. A későbbiekben van olyan védőnő aki szokta is ajánlani. Lényegében minden gyümölcs fogyasztható akkor, hisz a gyümölccsel ártani nem ártasz egyikőtöknek sem.
2008. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy miért szeretnél gyümölcsnapot tartani,esetleg túl sokat híztál,vagy nehéz kaját ettél,vagy ilyesmi,de ha nincs rá erős indok,én nem tenném!A diétával csínján kell bánni terhesség alatt!Inkább iktass be több gyümölcsöt,salátát az étrendedbe,sovány húsokat,több főzeléket és kevesebb tésztát,meg fehér kenyér helyett inkább teljes kiőrlésüt!
2008. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért akartam gyümölcsnapot mert ma voltam védőnőnél szerinte sokat híztam, 5 és fél kilót(69kg vagyok) 19 hetes vagyok. Ja és még heti kétszer kismamatonára is járok pedig:) a vacsikat mindenképpen kiiktatom a következő időszakban. Köszi a válaszokat
2008. okt. 13. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szabad. Sőt nekem mikor vizesedni kezdtem, direkt elő is írta a dokim.


Judy


3 hós és 2 éves fiúk anyukája

2008. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 19 hetesen nem sok az 5 kiló egyáltalán, de persze én nem vagyok se védőnő, se orvos.

Én hagynám a helyedben a gyümölcsnapot, inkább csak figyelj oda egy picit jobban az étkezéseknél!

2008. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!