Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten első vizsgálatra...

Kecskeméten első vizsgálatra melyik dokihoz menjek, ha?

Figyelt kérdés
Magánhoz mennék mindenképpen, azt szeretném, hogy legyen neki UH-ja ne csak tapizni tudjon és a férjem is bejöhessen. Vagy itt már mindegyik magánrendelőnél adott az UH meg ilyesmi? Számolás alapján úgy mennénk elsőre, hogy már lenne szívhang, ezért szeretne apa is bent lenni.
2017. ápr. 3. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a 4D ultrahang diagnosztikát és Dr. Nemes Andrást javaslom. Nem egy szószátyár, de alapos és apuka is bent lehet.
2017. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dr. Ladányi Lajos!
2017. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Neked már mindegy, de Nemes Andrást nem ajánlom egy tapló paraszt, keress csak rá konkrétan a nevére miket csinál meg mond.
2017. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha tapló vele valaki, ő is az mással, igazából ennyi a történet. :)
2017. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, velem és jó pár más ismerős kismamával más még nem volt tapló rajta kívül. Én csak azt bánom, hogy előtte a neten nem kerestem rá a nevére, hogy milyen tapasztalatok vannak vele. Pl. ha valakinek mondja, hogy mélyen fekszik a lepény, ő pedig megkérdezi tőle, hogy ez mit jelent, akkor szerintem nem normális dolog azzal reagálni rá, hogy ő nem fog biológia órát tartani, meg reménytelen esetnek nevezni a kismamát azért, mert ezt nem tudja. Normális orvos ilyenkor elmondja, hogy ez mit jelent, mivel jár és mire kell figyelni. De nálam az verte ki a legjobban a biztosítékot, hogy valaki kérdezett tőle, erre ilyet beszól, hogy vele nem jó a vizsgálat előtt összeakasztani a bajuszt, mert mi van, ha lát valami rendellenességet, és majd direkt nem szól? Milyen normális ember mond ilyet?
2017. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, már találtam orvost igen, és nem Nemeshez mentem. Én beírtam a neten a javaslat után és szinte semmi jót nem találtam róla, csak panaszt arra, hogy milyen modora van, meg miket mond és ezt a legkülönbözőbb oldalakon és fórumokon tök különböző időkből. Ami jobb vélemény volt róla, az mind jóval régebbi volt, mint a rosszak, meg nem is nagyon kismamáktól.

Biztos van olyan, akinek bejön, meg nem mondom, hogy nem jó orvos, de én úgy voltam vele, hogy annak is tuti oka van, ha ilyen vélemények vannak róla leginkább és nem akartam kockáztatni, hogy egy rakás pénzért tapló legyen velem valaki. A kórházban velem is volt olyan, aki bunkó volt, meg mindenféle megjegyzéseket tett, holott nem is mondtam semmit, csak köszöntem és csináltam amit mondott, aki olyan, az bunkó, ha kell ha nem, nem is feltétlen kell belőle kiváltani.

2017. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezt írta a kérdező. Ezek szerint nem csak én vagyok eltájolva, csak neki szerencséje volt, hogy előtte megnézte mi a helyzet. Szerintem se véletlen vannak róla ilyenek fent. Mindegyik kmét-i orvosról van egy-két panasz online, de azért nem mindegy, hogy mire és mennyi meg amellett mennyi pozitív tapasztalatot lehet találni.
2017. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, privátban is kaptam ajánlásokat, és mindegyiket beírtam, megnéztem, végül olyat választottam, akiről nem szinte csak ilyen elrettentő dolgok vannak. Senki se tökéletes, de azért jópár orvosról csak annyi negatív vélemény van, hogy xy jobban bejött nála vagy ilyesmi, nem konkrét történetek arról, hogy mennyire lealázza az embert, ha úgy van. Sima orvosnak azért inkább ilyet akartam választani, a nagy ultrahangokhoz meg ő javasolt másik orvost, egyébként olyat, akinek van FMF minősítése is.
2017. jún. 24. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
15.000 / alkalom nem egy rakas penz.
2017. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát most mit mondjak? Ha nem kifogástalan a modora akkor az elég nagy rakás. Főleg, ha végig odajár valaki és összeadja az alkalmakat. Amúgy 12 ezerért járok jelenleg. A 12 hetes szűrésre meg 50 ezret fizettünk ki, a 20 hetesre meg 38 ezret fogunk, szóval nem azért nem mentem hozzá, mert drágállottam, hanem azért mert előre megnézzük, hogy mások szerint mire számíthatunk és nekem túl szélsőségesen voltak a vélemények. Ami rossz volt, az nekem túl ment azon a határon, amit esetleg szeretnék kipróbálni. Örülök, ha másnak bejön, de jobb is, ha nem mindenki nála köt ki, mert el se bírna annyi kismamával.
2017. jún. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!