Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig faros volt a babám és...

Eddig faros volt a babám és amikor csuklott, akkor a köldököm környékén lehetett látni és érezni. Tegnap nagy mozgolódás volt odabent és azóta lejjebb érzem a csuklást. Lehet, hogy megfordult?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 30 hetes vagyok.
2008. okt. 13. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Amúgy ne gondold azt, hogy ne fog megfordulni, hisz valakinek 38 hetesen fordul meg. Ne izgulj megfordul a kellő időben.
2008. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok, van mikor én is lentebb érzem a csuklását, pedig még mindig medencefekvésű..:( A fejét jobb oldalon szokta nyomogatni a köldökömtől picit fentebb, mégis mikor csuklik picit lentebb érzem.

De ettől lehet hogy neked megfordult már!

2008. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 34. hétben vagyok és most már fogalmam sincs, hogy milyen fekvésű a babám. Sokáig harántfekvésben volt, 28 hetesen uh-n fejvégű volt, 30 hetesen 4Dsen faros. Rá egy héttel a védőnő kitapogatta és azt mondta, hogy ismét fejvégű. Én is folyamatosan figyelem a mozgásait, azt, hogy mikor hol aktívabb és hol csuklik, de már feladtam, mert néha az oldalamon érzem, hogy szinte ki szeretne mászni, néha a köldököm felett, néha pedig határozottan érzem, hogy a húgyhólyagomat nyomogatja.

A csuklással ugyanez a helyzet: három napja a szeméremcsontom fölött éreztük, hogy csuklik, így arra gondoltam, hogy tutira befordult, mert akkor kb ott lehet a mellkasa, háta és elsősorban a mellkasunk rezeg, amikor csuklunk. Tegnap éjjel viszont ismét köldökvonalban éreztem csuklani. A mozgolódás nálunk is minden nap nagy.

Leírások alapján kizárt dolog, hogy ennyi idősen ilyen gyakran változtatná a helyzetét, hiszen azt olvasom mindenhol, hogy most már nagyon kevés a hely és maximum csak a végtagjait mozgatja és fészkelődik, nem válthat hetente teljes pozíciót. Főleg, hogy nagy a babám, méretei alapján 36-37 hetes, tehát feltételezem, hogy elég szűkösen lehet már.

Azért bízom benne, hogy csak a mi helyzetünk ilyen változékony és a te babád valóban befordult és kényelmesen úgy is marad!

2008. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok! A héten mi is megyünk 4D-re, ott majd kiderül az igazság :)
2008. okt. 13. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Tobb mint valoszinu hogy befordult! Nekem be van mar 26 hetes ota fordulva es csak lent erzem a csuklasat,koldok magassagaban nem ereztem soha.Holnap toltom a 35 hetet.
2008. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!