Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nekünk nőknek éreznünk...

Tényleg nekünk nőknek éreznünk kell hogy terhesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Pont a mi nap olvastam hogy egy nőnek nem kell semmi féle teszt mert hogy azt mi érezzük. Ez igaz? ( Egy hetes késésnél tertok. Tesztet még nem csináltam) azért foglalkoztat a kérdés hogy ezt nekem érezném kellene?!
2017. ápr. 6. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem éreztem semmit kb. a 14. hétig. Sokszor én is kételkedtem benne, hogy terhes vagyok-e; mert semmi terhességi tünetem és semmi 'terhes vagyok' női megérzésem sem volt...
2017. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Én érzetem! De azért kelett a teszt a bizonyossághoz :)
2017. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

14 hetes vagyok, és épp ma mondtam a páromnak, hogy ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, nem látnám semmiből, mert semmi erre utaló jel nincs. Nem is volt a 7. hétig.

Nehogy rosszul érezd magad, mert nem érzed, és esetleg az vagy. Az ilyesmiket pont azok a beszűkült agyú anyukák hangoztatják, akik szerint a császár nem is szülés.

2017. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem bizonyos jelekből érezhető, mellfeszülés, hasgörcs, mintha meg akarna jönni. Esetleg olyan érzés mintha el akarnál ájulni. Nekem ezek voltak.
2017. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2017. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 1 napos késéssel teszteltem, előtte pár nappal vérteszt negatív volt, biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes. Erre pozitív lett a teszt. De utána az 5. héttől a terhesség végéig hánytam, volt hogy naponta 15-ször is, akkor már megéreztem :D
2017. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Olvasgass ezen az oldalon egy kicsit! Itt mindenki erzi mar verzes elott egy hettel aztan koppan. Sajnos ha valaki babat akar, szex masnapjatol mar egy apro szurkalasra vagy hevesebb ehsegerzetre is rogton azt erzi terhes.
2017. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért ez megnyugtató :) azt hittem ezt érezni kell. Nekem feszült a mellem de mintha ez kezdene ugymond elmúlni. Most az alsó hasam fáj vagy nem is tudom olyan furi érzés. Néha kicsit olyan mintha megakarna jönni
2017. ápr. 6. 17:55
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Amiket 4-es ir, azok altalanos premens tunetek a nok 99%-anal. Koraterhesen is ezeket erezzzuk es verzes elott is, NEM terhestunetek. Csak ezek miatt hiszi minden no hogy terhes. Aztan vagy az, vagy megjon neki, 50-50%.
2017. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem lennének az uh képek, meg az orvosi ellenőrzés, még mindig nem hinném el.Nagyon vágytam a babára pedig, lehet pont ezért is nehéz elhinni, hogy teljesül az álmom :) gyakorlatilag nincsenek terhességi tüneteim, legalábbis nem annyi, és nem olyan inenzív, hogy ne lehetne másra fogni. A pocakom is épp csak elkezdet nőni, gondolom, ha már látható lesz, meg érzem a baba mozgását, akkor majd jobban át tudom élni a dolgot :) Vagy egy hét késésnél vettem csak tesztet is, annyira eszembe se jutott, hogy baba lehet :) 17 hkm
2017. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!