Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre többször hallom, hogy a...

Egyre többször hallom, hogy a terhes nőknek van barna folyásuk. Valakinek tapasztalata ebben? Mennyi ideig tart vagy mindenkinél más?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem barna nem volt, csak sima fehéres, az viszont elég sok. A terhesség második felétől lett kellemetlen, főleg mivel mindig akkor jött nagyobb adagokban, amikor éppen kijöttem a vécéről, és erre mehettem vissza :/. A szülésig tartott.
2016. ápr. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell, hogy a barnázás sosem normális. Vagy hormonális oka van, vagy fenyegető vetélés, de minél kevesebb ideig tart, annál jobb.
2016. ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes leszek, eddig nem volt olyanom. Remelem nem is lesz, mivel az biztos nem normalis. Szerintem menj ezzel dokihoz, ha esetleg nalad is fenn all a probléma. Mert ez az.
2016. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kezdettől fogva van hol erősebb hol gyengébb.hol van hol nincs.szedem a progeszteron exeltist es doki szerint minden rendben.
2016. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én így tudtam meg,hogy terhes vagyok. Utána elmúlt és kb egy hétre rá elkezdtem vérezni. Megijedtem és elmentem kórházba de ott azt mondták minden rendben,utána elmúlt a vérzésem de van némi barnás folyások még most is és amikor voltam Pesten dokinál azt mondta,hogy kb minden második vendége ezzel küzköd. Hát elég kellemetlen,úgyhogy örülök,hogy sokatoknak nincs.
2016. ápr. 4. 09:53
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem volt,kb a 7. héttől a 12.-ig.Duphastont írt fel rá az orvosom.
2016. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindenkinél más. Én most vagyok terhes a másodikkal, az első alatt is volt az első trimeszterben, most is volt kis pecsételés. Persze megijedtem, mert persze akár rosszat is jelenthet, de a drasztikus rémisztgetést-riogatást nem tartom indokoltnak, mert csomó más oka is lehet, nemcsak a fenyegető vetélés. Nekem nagyon sok ismerősömnek volt ilyen, pár napig tartó pecsételgetés, mégis minden rendben ment a terhességük során.
2016. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-ből egyszer volt együttlét után narancssárga, egyszer egy haematóma miatt, aztán a nyákdugó miatt. Szóval normál esetben nem kéne lennie.
2017. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!