Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy csinalnátok? Mit...

Ti hogy csinalnátok? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A 365 napom nem lesz meg ez biztos, de nem lesz gond, ha nem kapok semmit csak Gyest és CSP-t. A kérdésem arra vonatkozik, hogy terhesség.. a helyzet az , hogy nehezen jött össze a baba , egyszer már sikerült de 7 hetesen vérezni kezdtem és elment a baba! Most félek kicsit h ez lesz. Eladó vagyok egy boltban sokat kell pakolászni, árut feltölteni( falun van nem valami nagy áruház) es nemtudom mit lehetne tenni. Nem akarok még szólni csak 5hetes 1 napos vagyok menzesz szerint! Vagy szóljak mégis? Kis termetu vagyok es tenyleg felek h elmegy ő is!
2017. ápr. 7. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én raktárban dolgoztam áruösszekészítőként volt hogy 15kg is kellett emelnem ahogy pozit teszteltem másnap már nem is dolgoztam
2017. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor lisztet toltok fel vagy zöldséget/ gyümölcsöt, uditoket akkor van h 20kgt is emelgetnem kell a 48kilómmal.
2017. ápr. 7. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj szólnod, és így lesz ez jó. Legjobbakat!
2017. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel 4 re megyek , szólok a főnökömnek!
2017. ápr. 7. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ird meg aztan mit mondott a fonokod !!!!
2017. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 os vagyok ! amugy en is uzletbe dolgozok , es ejszakai valtasba is ,de ha terhes maradok akkor fogok szolni abba a percbe , nem fogom megvarni a 10-12 hetet !!!
2017. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fonokom nem fog morogni az biztos, nagyon jo baratja a családunknak mióta az eszemet tudom. De kivancsi vagyok mit mond. Igy persze elkerulhetetlen h ne tudja meg az egész falu kb azonnal.:/
2017. ápr. 7. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
te ne torodj ha megtudjak ,a lenyeg legyel jol te es minden legyen ok ! :)
2017. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szoltam a fonoknek!:-)

Gratulalt es mondta h ne emeljek inkabb az edessegeket toltsem , kasszázzak, kenyeres pultba legyek

2017. ápr. 7. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:
telon szoltal neki vagy szemelyesen ? :D
2017. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!