Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Fiatal huszonéves nőként évekig járnál egy férfival akivel ellaposodik a kapcsolat. Szakitás lett belőle. Nem is gondolsz rá,hogy terhes lehetsz mert tabit szedsz. Közben megismersz egy férfit aki a párod lesz, óvszerrel védekeztek. De nem jön meg és kiderül,hogy terhes lettél az extől. Tuti hogy tőle van. Mit csinálnál? A mostani párodat nagyon szereted, összeköltözést terveztek. A magzathoz azt érzed,hogy nem kötődsz. Te mit tennél?
2016. júl. 6. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Kövezzetek meg, de én titokban elvetetném. :(

Nem lennék képes "rásózni" a mostanira, a kapcsolat így tönkremegy, ha mástól szülsz. Ez tuti.

A régivel se akarnék semmit és gondolom ő se akarja a babát.

Egyedül pedig rettentően nehéz.


Mindenkinek jobb lesz, ha csak te tudsz róla.

2016. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Kevesebb szappanoperát néznek.


Megbeszelnem a jelenlegi párommal mit tegyünk.


Bar 1-2 honapos kapcsolat nrm szokott tul stabil lenni gyerekvallalashoz...

2016. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Abortusz ...

Nem lenne kerdeses a dolog

2016. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ex nem akarnà a gyereket így. Az új pasi meg nem vállalná más gyereket.
2016. júl. 6. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Elvetetnèm.
2016. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van egy 3,5éves lányom. Páromat,nem a lányom apját ismertem már egy ideje mikor nekem még mással volt viszonyom. Egyszer késett vagy 4napot és megijedtem. Ugye mostani párom udvarolt nekem stb,ő mondta szeret engem,a lányomaat is,vállalná más gyerekét igx is. Na azért nekem se lett volna könnyű ha úgy lett volna... De aztán az a férfi eltünt az életemből,amúgy is csak szerető volt. És a szuper páromtól várom a közös ,tervezett babát októberre,aki lányomat is imádja,ő már sokszor apának hivja,pedig soha senki nem hivta úgy öt elötte és az igazi apjával id találkozik pár hetente. Szóval van férfi aki vállalná,kérdés tényleg működik e azután.
2016. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Most látom hogy írtál még. Nem férfi alapján döntenék a gyerek sorsáról. Ha rl tudnám egyedül tartani,megtenném,az új férfi mehet amerre lát. Ha nem tudnám,elvetetném.
2016. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénz számít. Egyedül nehéz gyereket nevelni, és nagyon kell a gyereket akarni ahoz,hogy ebbe belevágjon egy nő.
2016. júl. 6. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
el se tudom képzelni ezt a helyzetet. egy-két hónap alatt oda jutok a másik pasival, hogy már összeköltöznénk? nem túl valószínű. amúgy meg ha meglennének az anyagiak, megtartanám a gyerekem, és a két pasi meg mehet amerre akar.
2016. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal huszonéves nőként egy hosszú kapcsolatból kilépve nem tudnék rövid időn belül másba szeretni.

Ha nem akarod a babát akkor vetesd el.

2016. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!