Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüszőrepesztő injekció meddig...

Tüszőrepesztő injekció meddig marad a szervezetben?

Figyelt kérdés
Olvastam már 3-4 napot, meg 10-et is. Most akkor...?
2010. máj. 13. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A tesztelés miatt kérdezed?
2010. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2010. máj. 13. 14:42
 3/6 nini24 ***** válasza:

Kb 10-11 nap asszem. Érdemes megvárnod a nemvárt napját vagy max előtte levő napot, nehogy csalódnod kelljen! Drukkolok!

21 heteske

2010. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj legalább 12 napot!
2010. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma van a 8.nap, és csináltam délutáni pisiből egy extra érzékeny 10-es tesztet, és nagyon-nagyon halványan pozitív lett! Tegnap csináltam 20-assal reggel, és nem volt sokkal sötétebb, mondhatni egyáltalán nem. Akkor most mi van? Mitől lett pozi a mai 10-es?
2010. máj. 13. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

10-es tesztet nem érdemes csinálni, mert nem terhes emberben is kimutatható ilyen mennyiségű hcg, még a férfiakban is.

Nézd a normálértéket a zöld résznél:

[link]


Nagyon korai volt az a teszt, tudom, hogy írtó nehéz, de próbálj türelmes lenni, terled el a figyelmed pár napig. Ha nagyon ezzel foglalkozol, akkor a stresszhormonok kedvezőtlen befolyása is érvényesülhet :(


Én a narancssárga corax tesztet és a clearblue-t ajánlom neked, mindkettőt dm-ben lehet kapni. Mindkettő reggeli vizeletből 10. napon már pozitív volt, 12-diken már estiből is, míg a többi mind negatív.

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!