Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen kompressziós...

Terhesen milyen kompressziós harisnyát hordtatok visszérre?

Figyelt kérdés

Egyre visszeresebb a lábam, így ilyen harisnyát javasoltak.

Kiváncsi lenne kinek mi vált be illetve valóban javított-e ha mást nem de a komfortérzeten.

Hány den-es volt a harisnya, azt néztem, hogy ilyenben is mérik. 70,140 den, a többi szerintem már nagyon vastag lenne vagy annyira azért nincs problémám.


2017. ápr. 10. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb a rugalmas pólya, gyógyszertárból. Reggel még ágyban feltekered a lábfejtől indítva térdig. Az orvosok ezt szokták ajánlani, mert ez "megtámasztja" sz ereket, míg a harisnya elszorítja. Ettől jó eséllyel megszűnik a gond később. Az alábbi cikkben "Elasztikus fáslik"-nál

[link]

2017. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek bizony nem kényelmesek (már amelyik hatékony).

Nem találom a pontos típust, de ilyesmit hordtam erősségben:

[link]

40 fokos hőségriadóban igazán fincsi volt, de ugyanakkor muszáj is, mert nélküle dagadt, lüktetett, fájt, nem bírtam menni. Egyébként kifejezetten visszerek ellen, hanem trombózishajlam és vizesedés miatt viseltem, de nem jött elő több visszér se.

2017. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nem kifejezetten
2017. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem visszerekre, hanem trombózis miatt hordtam és ezzel a bolttal nagyon elégedett voltam: [link]

Méretre is lehet csináltatni, ha nem vagy konfekció. Szerintem sokkal gyorsabb, mint fáslizgatni, nem csúszik le és fokozatosan szorít, tehát egyáltalán nem elszorítja. Érdemes viszont feliratni angiológián, mert receptre jóval olcsóbb és valószínűleg ott segítenének is, milyen erősségű és meddig érő kell neked.

2017. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 140 deneset hordtam, és nem szorítja el egyáltalán. Nekem jól is esett, hogy "tart" egy picit, még a pocakot is. Az tény, hogy nyáron meleg, de még így is megéri hordani. Szerintem jobb terhesen a harisnyanadrág, mint mondjuk a combig érő, mert a terhesség vége felé még a lágyékhajlatban, sőt a nagyajkakon is megjelenhet a visszér.
2017. máj. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!