Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt álmodtam hogy down szindró...

Azt álmodtam hogy down szindrómás gyerekem született másnak is volt tehresen hasonló álma? 22 hetes kismama

Figyelt kérdés
ma reggelre állmodtam ,a munkába elfelejtettem egy kicsit de most megint eszembe jutott szintisztén fel tudom idézni a babát és annyira megvisel. egy szűrésen voltam eddig azon mindent rendben találtak

2017. ápr. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem. De sok mást igen. Pl szintén 22-23 hetesen azt álmodtam, hogy sokat görcsöltem és voltam UH-n ahol a doki azt mondta nem húzzuk ki még 24 hetes korig sem. Borzasztó volt. Az utolsó trimeszterben meg sorra jöttek a butábbnál butább álmok, pl leejtem a babát meg ehhez hasonlóak. Szerintem simán félelmek. Most második babámmal vagyok 28 hetes, az elején álmomban vagy 3x elvetéltem, azóta szerencsére kerülnek az ilyen álmok. Ahogy félelmem sincs annyi. Szóval egyedül nem vagy ezzel, az tuti.
2017. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat álmodtam,hogy nem láttam el Napközben amikor Egyedül voltam vele.nem adtam neki enni és nem tettem tisztába.ő ezért nem sírt.vannak ilyenek ne félj :)
2017. ápr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt álmodtam, hogy kikaparja magát belőlem.


Mióta megvan, nem mindig álmodok anyukaként, és néha beugrik az álombéli énemnek, hogy jesszus, hol a gyerek?


Ennek a való életben is történik párja. Elbambulok a buszon és hirtelen rámtör a félelem, hogy valahogy ottfelejtettem a gyereket. Aztán rájövök, hogy bölcsiben van.



Szerintem nincs jelentősége.

2017. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor álmodtam, hogy beleesett a folyóba. Utánakaptam, de nem értem el. A vízben is kerestem, de nem lett meg. Ennyi idősen szinte minden éjszaka meg is szültem (álmomban), pikk-pakk a kezemben volt. Ahhoz képest a kiírás előtti nap született 16 óra vajúdás után. Nyugi, az álmoknak semmi jelentősége sincs. Max. annyi, hogy tudat alatt ettől félsz, és ez visszaköszön az álmodban.
2017. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!