Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismama vagyok ës...

6hetes kismama vagyok ës barna folyásom van voltam dokinäl de azt mondta minden rendben velünk és ne éljek szexuälis életet 12hëtig. Ës néha enyhe mensihez hasonló görcseim vannak. Volt valakinek ilyen normälis?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt nekem is, kaptam progeszteront (utrogestant) és másnap már nem barnáztam, minden rendben volt.

Neked nem írtak fel semmit?

2016. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt. Nekem is gyogyszert irtak. A gorcs meg normalis, no a mehed
2016. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyogyszert. Doki ugy lätta nincs rá szükség,de már múlik el
2016. szept. 15. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam utrogestant, 16 hétig kellett szednem, mert közben lett hematóma is..
2016. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12. hétig 2x öntött el a vér olyan szinten, hogy biztos voltam benne, elvesztettem a babát. Végig barnáztam is, de egészséges 4240g-os gyermekem született egészségesen. Gyógyszert nem kaptam soha, úgyhogy ne izgulj. És igen, görcsölgettem is, ez annak a jele, hogy változik a tested.
2016. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én barnáztam véreztem felváltva.Vérzéscsillapítót kaptam.Meg szigoruan feküdnöm kellett.Megmaradt a baba.Egészségesen született
2016. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. szept. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!