Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond? Voltam ma UH-on,3m...

Lehet gond? Voltam ma UH-on,3mm-es felritkulást látott a doki.

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5+4 hetes. Ovutól számítva a 24. nap. A kérdésem, hogy túl korán mentem és normális hogy nincs petezsák? Vagy esetleg valami gond lehet?

2017. ápr. 13. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne hogy akkor volt ovud? Mert lehet hogy később repedt meg a tüsző, és akkor pár nappal fiatalabb a terhesség. Nekem például úgy volt,hogy a mensi alapján 6+3 volt, de a tüszőm nem akkor repedt amikor én azt gondoltam az ovus fájdalomból, hanem 3 nappal később. (ez a hőgörbémen is látszott, így az uh-n kb 6 hetesnek tippelte a dokim, és én is úgy számoltam. Igaz volt már szívhangja, szóval megnyugodtam. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Nyugi, ne stresszelj, azzal csak ártasz magadnak. Kívánom a legjobbakat.
2017. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az ovu teszt alapján 24 napja volt....
2017. ápr. 13. 19:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék én lenni a vészmadár.. meg lehet h fiatalabb a terhesség.DE HA tényleg 5+4 hetes vagy akkor már lassan szívhangot kellene keresni kb. Nem a petezsákot. Drukkolok
2017. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is, pont azért írtam ide, mert mindig vannak kivételek és csodák és szerettem volna olvasni arról, hogy valaki már volt így, és minden rendben volt, de egyre inkább elkeseredem.....
2017. ápr. 13. 19:26
 5/19 anonim ***** válasza:
Mesz majd kontrollra??
2017. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív LH teszt azt jelenti, hogy 12-36 órán belül nagy valószínűséggel bekövetkezik az ovuláció.

Tehát elképzelhető hogy a pozi ovuteszt után később repedt meg. A Megtermékenyített petesejt kb 6-8 napig vándorol a méh felé, és csak akkor kezd el beágyazódni.

Sajnos nem látunk a méhünkbe hogy meg tudjuk állapítani pontosan mikor mi történik odabent. Ha ezeket összevetjük még mindig elképzelhető hogy kissebb a terhesség mint azt gondolnád.

2017. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen megyek kontrollra, 1 hét múlva...
2017. ápr. 13. 19:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitartas. Egyaltalan nincs veszve. Ne keseredj el még egyaltalan !!!:)
2017. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Próbálok kitartani, de nagyon nehéz.... :-(

Problémám az is hogy nincsenek rosszulléteim, pedig ez a negyedik terhességem és az előző háromnál mind egyformán voltak...

2017. ápr. 13. 20:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia.Voltál orvosnál?
2017. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!