Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden voltam uh-n (9 hét+2nap...

Kedden voltam uh-n (9 hét+2nap), akkor minden rendben volt. Tegnapra (péntek) és mára (szombat) minden terhességi tünetem megszűnt?

Figyelt kérdés
Elmúlt a hanyinger,a gyomorégés,a reggeli "azonnal ennem kell egy falatot", és a "vas íz"érzese a szájban,de talán még a hús undorom is.. Sőt fáradékony sem vagyok!Enyhe mellfeszulés az egyetlen tünetem.Bajt jelent???
2017. ápr. 15. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam bajt jelentett.

Ettől még lehet, hogy nálad minden rendben. De a legegyszerűbb, ha elmész dokihoz, megvizsgál, csinál egy uh-t, és ha ő azt mondja, hogy minden rendben, akkor megnyugszol. :)

2017. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, de a 8. héten, elhalt a terhesség.

De ez nem jelenti azt, hogy nálad is baj lesz. Lehet, hogy csak átmenetileg enyhültek a tünetek, vagy most lettél jobban. Azért én a jövő héten ránéztetnék a helyedben.

2017. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?Hogy vagy?
2017. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége??
2017. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
November 7.én megszületett a szemünkfénye...semmi gond nem volt ☺
2018. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!